panelarrow

Gamayacht

rejsy jachtem

31 lipca 2020
by admin
Możliwość komentowania Jakie przekazy reklamowe mogą wpływać na ulepszenie naszej oferty na rynku? Lepsze są metody tradycyjne a może internetowe? została wyłączona

Jakie przekazy reklamowe mogą wpływać na ulepszenie naszej oferty na rynku? Lepsze są metody tradycyjne a może internetowe?

Dzisiaj coraz większa ilość przedsiębiorstw wymaga zaplanowania ciekawej i skutecznej kampanii reklamowej. Oczywiście prym wiedzie reklama internetowa, którą możemy zaprezentować w bardzo różny sposób. Firmy więc są w stanie reklamować się chociażby na portalach społecznościowych lub na forach dyskusyjnych. Mimo coraz większych możliwości w tym zakresie powinniśmy przyznać, iż wiele firm niezmiennie stawia na reklamę tradycyjną.

Continue reading

6 kwietnia 2020
by admin
Możliwość komentowania Jak poprawić wizerunek swojej marki została wyłączona

Jak poprawić wizerunek swojej marki

Kiedy posiadasz własną firmę, zdecydowanie powinieneś sobie zdawać świetnie sprawę z faktu, że w powiedzeniu „reklama jest dźwignią handlu” nie ma ani krzty przesady. Kiedy chcesz, aby Twój towar lepiej się sprzedawał i pragniesz dotrzeć do sporej liczby klientów, zdecydowanie powinieneś na początek zainwestować nieco w reklamę.

Continue reading