panelarrow

Gamayacht

rejsy jachtem

27 listopada 2021
by admin
Możliwość komentowania Wybieramy się na wakacje – korzystne ceny została wyłączona

Wybieramy się na wakacje – korzystne ceny

Turyści, którzy podróżują nieustannie na pewno odbyli już swoje wycieczki podczas tych wakacji. Dla niezdecydowanych jeszcze osób wypróbowane biuro turystyczne podpowiada – Tunezja last minute all inclusive jest dostępna w najkorzystniejszych dotychczas cenach. Stawiając na egzotyczne wakacje na tak zwaną ostatnią chwilę warto pod uwagę wziąć rozmaite możliwości. Biura podróży, tak te najbardziej znane, jak i te mniej popularne mogą pomóc przeżyć Ci niezapomnianą przygodę!

Continue reading

14 lutego 2020
by admin
Możliwość komentowania Wycieczka do Polski czyli co ciekawego i interesującego oferuje nasz kraj zagranicznym turystom. została wyłączona

Wycieczka do Polski czyli co ciekawego i interesującego oferuje nasz kraj zagranicznym turystom.

Polska to przepiękny kraj, wie o tym każdy, kto miał okazję ją porządnie zwiedzić. Doceniają to również turyści z zagranicy, których kilkadziesiąt milionów corocznie przybywa do naszych miast i ośrodków wypoczynkowych. Wiele zabytków jest rozpoznawalnych na całym świecie, ściągając odwiedzających z tak oddalonych państw jak Japonia albo Izrael. Nasz kraj to również przepiękna, niekiedy dziewicza przyroda, zachwycająca swoim bogactwem i różnorodnością.

Continue reading