panelarrow

Gamayacht

rejsy jachtem

29 maja 2020
by admin
Możliwość komentowania W jaki sposób się zabrać za wykończenie niewielkiej łazienki, kilka zalet internetowych sklepów z akcesoriami wykończeniowymi. została wyłączona

W jaki sposób się zabrać za wykończenie niewielkiej łazienki, kilka zalet internetowych sklepów z akcesoriami wykończeniowymi.

Łazienka to bardzo ważne pomieszczenie w każdym domu, a równocześnie kosztowne i trudne do urządzenia. Zwłaszcza jeżeli nie jest ona największa powierzchniowo, bo wtedy będzie się trzeba bardzo mocno nagimnastykować, aby wszystko co potrzebne w niej zmieścić. A do pomieszczenia jest trochę rzeczy, co już chyba wie dobrze każdy, kto miał okazję korzystać z niezbyt wygodnej łazienki.

Continue reading

5 marca 2020
by admin
Możliwość komentowania Jakie warunki musi spełniać wyposażenie łazienek hotelowych? Sprawdzamy w jaki sposób sprostać wymaganiom odwiedzających. została wyłączona

Jakie warunki musi spełniać wyposażenie łazienek hotelowych? Sprawdzamy w jaki sposób sprostać wymaganiom odwiedzających.

Jak wiadomo hotelowi goście zasługują na moment relaksu po całodniowym zwiedzaniu, czy też męczących konferencjach. Jako właściciele hotelu powinniśmy dołożyć wszystkich starań, aby kwatery, a zwłaszcza łazienki pozwalały turystom na skuteczny odpoczynek, jaki są w stanie zagwarantować głębokie wanny z hydromasażem. W hotelowych łazienkach nie może też zabraknąć czystych ręczników, jak także płynu do hydromasażu, jaki może jeszcze bardziej uprzyjemnić relaksującą kąpiel.

Continue reading