panelarrow

Gamayacht

rejsy jachtem

6 września 2020
by admin
Możliwość komentowania Pojezierze Mazurskie – najlepsze miejsce na wypoczynek została wyłączona

Pojezierze Mazurskie – najlepsze miejsce na wypoczynek

Obecnie posiadamy bardzo wiele opcji wakacyjnych. Z pomocą tanich przewoźników lotniczych możemy przyjemnie spędzić wakacje w którejś z zachodnich stolic lub resortów morskich. Mocniej ambitni podróżnicy mogą udać się lotem międzykontynentalnym do Ameryki lub na daleki Wschód. Sporo Polaków z kolei nadal wybiera bałtyckie morze. Jednak to właśnie Pojezierze Mazurskie ma rzesze oddanych fanów, którzy z roku na rok odwiedzają je znowu. W czym tkwi jego sekret? Czy w mieście Mrągowo noclegi są w wysokim standardzie?

Continue reading

11 października 2019
by admin
Możliwość komentowania Składanie zeznań podatkowych przez Internet to najlepsza metoda, by prędko załatwić te niemiłe formalności została wyłączona

Składanie zeznań podatkowych przez Internet to najlepsza metoda, by prędko załatwić te niemiłe formalności

Ciągle bardzo dużo osób załatwia zeznania podatkowe tradycyjną metodą, czyli uzupełniając papierowe formularze, a następnie zanosząc je na pocztę oraz przesyłając do odpowiedniego Urzędu Skarbowego. Jednakże jest znacznie łatwiejsza i efektywniejsza metoda – złożenie zeznania przez sieć.
Jeżeli zatem pragniemy wykonać rozliczenie pit 2017 przez Internet, to z pewnością stwierdzimy, iż jest to o wiele prostsze, aniżeli wypełnianie formularzy i nieustanne upewnianie się czy nie zrobiliśmy pomyłek.

Continue reading