panelarrow

Gamayacht

rejsy jachtem

Kasa na rozwój spółki

Kiedy zaczynamy rozkręcać własny biznes zaczynają nas ciekawić różnego rodzaju dofinansowania. Wiadomo, że nie można liczyć na to, że dostaniemy każde dofinansowanie na rozwój firm. Ale musimy próbować dostać różne rodzaje dofinansowania. Dobrze posprawdzać w Internecie, jakie środki możemy dostać w ramach bezzwrotnych kredytów z Unii Europejskiej. Dobrze posprawdzać, jakie dofinansowania posiada Ministerstwo Gospodarki.

Finansowanie

Autor: Daniel Oines
Źródło: http://www.flickr.com
Trzeba posprawdzać różnego typu projekty, stypendia i wiele innych rozwiązań, które mogą finansowo pomóc naszej firmie. Oczywiście firma nie powinna zatrzymać się w rozwoju, więc może się wydawać, że wciąż powinna otrzymywać dofinansowanie na rozwój (zobacz stronę). Jednak są w różnego opcjach dofinansowania pewne ograniczenia. Przykładowo czasem jest tak, że firma może dostać pieniądze na rozwój przez dwa lata od początku działalności, później może starać się o dofinansowanie, ale z innych powodów niż rozkręcanie firmy.

Gdzie wziąć pieniądze na start up Coraz więcej ludzi myśli o tym, by zorganizować własny start up. Zastanawiamy się nad tym jak to ogarnąć, a kiedy już wiemy jak zacząć, zaczynamy też myśleć bardzo intensywnie o tym skąd brać środki na rozkręcenie własnego startupu. Otóż dofinansowanie start up to dość specyficzna kwestia. Trzeba postawić na własną kreatywność. Można skorzystać z różnych internetowych platform, na których możemy pozbierać pieniądze na niemalże wszystkie kwestie – czytaj więcej. Oczywiście możemy też skorzystać z własnych oszczędności. Ale nie każdy takie posiada.

Można szukać dofinansowania od organizacji rządowych, ale tego typu dofinansowanie trafia do nielicznych startup’owców. Dlatego jeżeli zależy nam na tym, by mieć własny start up, to powinniśmy pamiętać, że to po pierwsze ciężka praca. Bo początkowo wcale nie będzie kolorowo. Ale, jeżeli uda nam się przetrwać trudne początki, to z czasem na sto procent będzie trochę łatwiej.

Jeżeli ten tekst wydaje Ci się ciekawy, sprawdź naszą informację (http://www.ksiegowi-doradcy.pl/mapa-serwisu) przedstawiającą podobny temat. Najprawdopodobniej ona też Cię zainteresuje.

Oczywiście praca nad startupem to całe życie, bo start up musi się również stale rozwijać.

Gdy jednak już będziemy bardziej popularni, to na sto procent znajdą się sponsorzy, którzy zechcą dofinansować nasz biznes i wszystko zacznie się rozkręcać. Start up to po pierwsze genialna idea i wiara w tę ideę. Gdy znajdziemy świetny pomysł, to na sto procent zaczną pojawiać się możliwości, żeby wdrożyć nasz pomysł w życie.

Comments are closed.