panelarrow

Gamayacht

rejsy jachtem

Miłość do muzyki może się różnie przejawiać. Niektórzy demonstrują ją strojem, inni inwestują w niesamowity sprzęt.

Melomani są wśród nas. Dla wielu ludzi muzyka jest największą namiętnością, sposobem na życie i źródłem niezwykłych wrażeń. Młodsi entuzjaści muzyki najczęściej demonstrują swoje uwielbienie dla określonych gatunków poprzez ciuchy i noszenie charakterystycznych przedmiotów.

Auto

Autor: Blowing Puffer Fish
Źródło: http://www.flickr.com
witryna sklepowa

Autor: Viktor & Rolf
Źródło: Viktor & Rolf

Na pewno każdy z nas widział kiedyś wielbicieli metalu, rocka czy punka ubranych w typowe dla nich rzeczy: obszerne czarne podkoszulki z nadrukowanymi nazwami zespołów lub obrazami zdobiącymi okładki ich płyt, dżinsowe spodnie, flanelowe koszule i ramoneski. W czasach szkolnych często widywaliśmy na koszulkach znajomych napis Nirvana, logo Metalliki, okładkę płyty Pink Floyd More czy symbol Iron Maiden – fajne jest pink floyd more. Przedmiotem, który również należał do standardowego wyposażenia amatorów cięższego brzmienia był tzw. plecak kostka. Ten zielony, płócienny, kwadratowy worek zdradzał wszystkie upodobania muzyczne swojego właściciela, który zaraz po zakupie pieczołowicie ozdabiał go naszywkami z nazwami ukochanych zespołów. Rzeczą, bez której image fana metalu znacznie by ucierpiał, były także glany, czyli ciężkie sznurowane buty, doskonale sprawdzające się w czasie koncertów.

Na tej stronie znajdują się warte zainteresowania wątki, jednak sprawdź także pozostałe tematyczne wątki (http://www.bscav.eu/oferta/konferencje-online/), ponieważ one również zapewne Cię zaciekawią.

Chociaż znakomita większość fanów wspomnianych gatunków muzyki z wiekiem porzuciła ten niezbyt praktyczny sposób ubierania, ich uwielbienie do mocniejszych kompozycji przetrwało bez szwanku. Wielu z nich może sobie teraz pozwolić na kupno lepszego sprzętu do słuchania ukochanych płyt z młodości. Odtwarzaczem, który robi niesamowitą furorę wśród melomanów jest Numark XDX 400.

Urządzenie to umożliwia odtwarzanie muzyki z płyt CD i nośników USB. Numark XDX 400 posiada system Anti-Shock, który sprawia, że jakiekolwiek wstrząsy nie oddziałują na jakość muzyki – kostka.

Comments are closed.