panelarrow

Gamayacht

rejsy jachtem

Jak w dobie prostego dostępu do internetu nagrać niebanalny film reklamowy?

Świetnym pomysłem jest skorzystanie z oferty agencji reklamowej zajmującej się kręceniem tego typu spotów za pomocą dronów. Filmowanie z lotu ptaka daje Państwu możliwość ukazania Państwa obiektu z szerokiej perspektywy. Z takiego rozwiązania korzystają zazwyczaj pensjonaty, centra sportowe, pałacyki, czy chociażby gospodarstwa agroturystyczne.

z góry

Autor: Wonderlane
Źródło: http://www.flickr.com

W obecnych czasach filmowanie filmowanie wesel z lotu ptaka nie jest niczym zaskakującym. Dziś mamy wiele firm, które mają fachowy sprzęt, którym potrafią się posługiwać. Możemy je wynająć i poprosić o sfilmowanie z lotu ptaka czy to konkretnego wydarzenia, czy jakiegoś budynku. Na pewno wszyscy mieliśmy okazję obejrzeć jakiś filmik w Internecie właśnie kręcony z lotu ptaka i wszyscy, którzy widzieli coś takiego zobaczyć są pod zachwyceni.

Zdjęcia z powietrza umożliwiają przedstawienie okolicy – co może stanowić świetne tło dla prezentacji- . Powoduje ono ponadto ciekawość widza, ze względu na perspektywę naturalnie dla ludzi nieosiągalną.

Od dawna już kręci się filmy ze skoków spadochronowych czy lotów paralotnią, ale robienie filmów z powietrza przez profesjonalne urządzenia z zamontowaną kamerą to totalnie inna jakość obrazu. Nie zawsze patrzymy podczas oglądania filmu na dużym ekranie, że jakieś ujęcie musiało być nakręcone z wysokości. Nie zastanawiamy się nad częściami składowymi filmu, ale to one dają możliwość na to, by efekt końcowy poruszał lub wprawiał w szok. Warto, więc myśleć o ludziach, którzy robią coś takiego.

Ten artykuł jest bardzo wciągający? Jeżeli również takie jest Twoje zdanie, to wejdź na niezły serwis (http://www.sigma-rachunkowe.pl/oferta/), który ma równie cenne dane.

Bo bez ich profesjonalizmu nie byłoby tak cudownych filmów tworzonych z lotu ptaka.

Comments are closed.