panelarrow

Gamayacht

rejsy jachtem

Co należy do zadań na stanowisku junior accountant i czy dobrze zarabia taka osoba?

Jest to tzw. młodszy księgowy, który ma obowiązki podobne do typowego księgowego.
Junior accountant posiada za zadanie wykonywać fundamentalne zadania w ramach wybranego obszaru rachunkowości.

Internet

Autor: zombieite
Źródło: http://www.flickr.com
Mogą to być należności, środki trwałe czy reporting. Jego obowiązkiem jest troska o dokładność, efektywność i punktualność wykonywania obowiązków. Jego obowiązkiem jest wielokrotnie ścisła współpraca z międzynarodowymi kontrahentami. Musi także być w pełni zaangażowany w adaptację oraz niezwłoczne uczenie się. Osoba na tego typu etacie powinna mieć wykształcenie min. średnie albo wyższe. Bardzo mile oceniane jest wykształcenie w kierunku księgowości. Osoba taka powinna potrafić analitycznie myśleć. Musi również niezwykle dobrze znać j. angielski. Bardzo mile oceniane są znajomości odmiennych europejskich języków przykładowo rumuńskiego lub niemieckiego. Junior accountant musi mieć zdolność do pracy pod presją czasu. Dobrze by było, gdyby wykazał doświadczenie związane z rachunkowością dla przykładu na praktyce lub stażu.
Firma, która zatrudniła tego typu osobę, daje jej okazję poszerzenia horyzontów kulturowych oraz językowych. Daje jej także szeroki zestaw specjalistycznych kursów. Są to kursy procesowe, narzędziowe oraz doskonalenie umiejętności miękkich. Firma daje takiej osobie realne możliwości rozwoju.

Aby zgłębić informacje na przedstawiany temat, to na początku poznaj pozostałe dane na to zagadnienie – wszystkie materiały przeczytaj tutaj (https://z-nami.eu/firma-wynajmujaca-mieszkania-warszawa/).

Osoba pracująca na tym stanowisku pracuje w specjalistycznym, przyjaznym zespole. Także może mieć nadzieję na wysokie wynagrodzenie i duży pakiet socjalny. Posiada bardzo olbrzymie nadzieje na poszerzanie wiedzy i doświadczenia w rozmaitych dziedzinach rachunkowości.

Firma zapewnia darmowy parking przed swoją centralą. Koło centrali znajduje się centrum handlowe i restauracja, która ma rabaty dla członków personelu. Junior accountant mógłby pracować w niepełnym wymiarze godzin.

Comments are closed.