panelarrow

Gamayacht

rejsy jachtem

Miłość nie pyta o narodowość czyli portale randkowe

Czy w internecie można natrafić na miłość życia? Zdecydowanie tak, czego dowodem są statystyki oraz…szczęśliwe związki. Żyjemy w czasach, w których co ósma para w Europie zawiera znajomość właśnie przez internet. W kraju już co siódmy amator e-randek korzysta z portali randkowych, w celu poznania partnera. Czy warto logować się na portalach randkowych?

kobieta korzysta z konta internetowego

Autor: Helen Penjam
Źródło: http://www.flickr.com

Oczywiście, albowiem poznawanie potencjalnej Miłości w sieci ma wiele zalet. To my określamy jakie cechy musi mieć osoba, z którą chcemy się związać. Możemy korzystać z wyszukiwarki, przeglądać profile, prowadzić rozmowy z wieloma osobami, flirtować, lub od razu umówić się kimś w tzw. realu. To czy przyjaźń zamieni się w coś więcej zależy tylko od nas. W poszukiwaniu miłości, nawet odległość nie ma znaczenia! Możemy zauroczyć się się w osobie mieszkającej trzy przecznice dalej, możemy w osobie mieszkającej w Anglii.

Nierzadko słyszymy o związkach osób różnych narodowości, w dzisiejszych czasach jest to właściwie na porządku dziennym. A że polskie kobiety cenią sobie wartości moralne i rodzinne, potrafią się znakomicie spełniać zarówno w żony, jak i kobiety pracującej – nie zaskakuje informacja, że cieszą się tak wielkim powodzeniem w świecie. Dlatego warto zrobić pierwszy krok i zalogować się na portalu randkowym. Wszak nie mamy nic do stracenia, możemy jedynie zyskać to co najpiękniejsze w życiu – miłość.

Zanim założymy konto na portalach typu: randki przez internet, rozważmy jakie mamy oczekiwania wobec potencjalnego partnera. Oczywiście, samo stawianie wymagań często mija się z celem, ponieważ miłość jest ślepa, ale plan posiadać warto. Podając swoje pasje oraz oczekiwania wobec życia zawężamy obszar poszukiwań.

laptop

Autor: Serge Kij
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli jesteśmy rozważnymi osobami i szukamy statecznego partnera raczej nie dogadamy się z typem „Piotrusia Pana”. Wszyscy potrafimy określić jakie cechy powinien wykazać jego przyszły ukochany, w związku z tym powinno się sprawdzać profile pod tym kątem. Nie zapominajmy jednak, iż nie ideały nie istnieją nie przesadzajmy więc z długą listą oczekiwań. Warto poznawać, szukać, a miłość któregoś dnia się znajdzie.

Comments are closed.