panelarrow

Gamayacht

rejsy jachtem

Na urlop najkorzystniej – samolotem!

Na urlop najkorzystniej udać się samolotem. Jest to zdecydowanie najszybszy, najwygodniejszy, najbezpieczniejszy i najtańszy środek transportu. Naturalnie, są przeciwnicy latania, tacy których nigdy nie przekona się żadnym sposobem do tej formy podróżowania.

samolot

Autor: Hyougushi

Mówią oni, że latanie jest mało bezpieczne a samoloty się psują. Niestety we wszystkich mediach mówi się najgłośniej o wypadkach samolotów, a nikt nie trąbi na prawo i lewo o tym jak wiele wydarza się wypadków samochodowych (czytaj).

By poszerzać wiedzę w tym temacie – kontynuuj poznawanie (www.primaveraspa.pl/primapark/zajecia-sportowe/) kolejnych ciekawych treści w przeróżnych tekstach. Kliknij w ten link i czytaj bez ograniczeń.

Kiedy porównamy wartości widać jasno, że to podróże autami są dużo bardziej ryzykowne.

Oczywiście są także o wiele droższe. Aktualne ceny paliwa nie pozwalają na dojechanie na wakacje za mniej niż prawie tysiąc złotych, nawet gdy jedziemy zaledwie nad nasze morze. Tanie bilety lotnicze można kupić już za sto – dwieście złotych, w szczególności gdy planujemy wylecieć do któregoś z europejskich miast.

Ten niezwykle ciekawy post ma swe kontynuacje na następnych witrynach. Wejdź więc na łącze do wpisu (ekotur.wroclaw.pl/langs/pl/index.php) i przejrzyj je.

Naturalnie, im dalej lecimy, tym drożej, ale są miejsca, do których autem nie da się dotrzeć wcale.

samolot

Autor: Angelo DeSantis
Źródło: http://www.flickr.com

Podróżowanie samolotem jest też dużo wygodniejsze, w szczególności z tego powodu, że trwa o wiele krócej . Do popularnych turystycznych miejscowości w Turcji czy Egipcie lot trwa niewiele ponad dwie godziny. Autem możemy tam dotrzeć w dwa, trzy dni. Różnica jest wielka.

Naturalnie, każdy wyjeżdża na wakacje w taki sposób w jaki chce i w jaki jest mu wygodnie. Jeśli dany człowiek preferuje objazdówkę po świecie, to auto jest doskonałym wyjściem. Jeżeli jednak mamy wyznaczony punkt docelowy absolutnie należy przemyśleć opcję udania się tam drogą powietrzną.

Comments are closed.