panelarrow

Gamayacht

rejsy jachtem

Dlaczego tak naprawdę zimowy wyjazd na narty do Polski to świetny pomysł?

Sezon zimowy to okres narciarskiego szaleństwa. Aby na jakiś czas oderwać się od codzienności i wykorzystać zimę warto wybrać się na narty bądź inne dyscypliny sportowe w góry. Pytanie jest jednak, gdzie dokładnie pojechać?

Zakopane - Kasprowy Wierch

Autor: Oliver
Źródło: http://www.flickr.com
Modne są wyjazdy do zagranicznych kurortów narciarskich. Turyści upodobali sobie Austrię, czy Włochy. Nie można jednakże zapomnieć, że w Polsce również istnieją rewelacyjne warunki do szusowania. Dlatego też, gdy zadasz sobie pytanie, gdzie na nart wybrać się w następnym sezonie, odpowiedź jest prosta – gdzie najlepiej na narty. Do Polski! Zgodnie z zasadą „cudze chwalicie, swego nie znacie”. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową frazę „narty zakopane”, żeby obejrzeć zdjęcia. Zdjęcia, które zobaczysz przekonają cię, że warunki jakie panują w polskich górach wcale nie różnią się od tych w zachodnich krajach. Poza tym wyjazd do Zakopanego, czy Białki Tatrzańskiej to coś więcej, niż narty, to również możliwość poznania lokalnej kultury, tradycji,mieszkańców i gastronomii. Kto z nas nie kocha oscypka? Kto nie wybrałby się na kulig?

szlaki turystyczne - Tatry

Autor: Lukas Plewnia
Źródło: http://www.flickr.com

Kto nie zasiadłby przy kominku przy akompaniamencie góralskiej kapeli przygrywającej znane obecnym folkowe pieśni. Nie można zapomnieć także, że wyjazd do Polski oznacza płatność polską walutą. Dzięki temu taki wyjazd będzie kosztować nas o wiele taniej, niż ten, który opłacimy w euro. Jeśli znudzi ci się zimowe szaleństwo wtedy możesz skorzystać z term, które w naszym kraju stają się coraz bardziej powszechne. Gorąca kąpiel pod odśnieżonymi górami to niesamowicie kusząca propozycja wypoczynku. W ten sposób twoje mięśnie wypoczną po dużym wysiłku, jakim były zjazdy na stoku, a Twój umysł odpręży się oglądając śliczne widoki.

Jeżeli jeszcze myślisz, gdzie na narty pojechać następnym razem to nie wahaj się wybrać polskich gór. Atrakcyjne krajobrazy,niskie koszty, ogromna ilość innych urozmaiceń oprócz nart.

Czy odnalazłeś wymagane informacje na omawiany temat? Jeśli tak, to świetnie, ale nie mniej ciekawe będą dane na niniejszym portalu. Wówczas przejdź tutaj (http://www.atgroup.com.pl/materialy).

To tylko pojedyncze przykłady tego, co zagwarantuje nam taki urlop. Nie zastanawiaj się, wpisz „narty zakopane” bądź też jakiekolwiek miasto górskie w Polsce, które cię ciekawi i sprawdź oferty, jakie są dostępne.

Comments are closed.