panelarrow

Gamayacht

rejsy jachtem

Niedrogi zimowy wyjazd na narty – jak znaleźć odpowiednią ofertę, która nas zaciekawi? Kilka praktycznych porad

Za kilka tygodni w nasze progi zawita zima. Dla niektórych (którzy lubią lato, wiosnę oraz słońce) to niezbyt dobra informacja. Jest jednakże pokaźna grupa osób, która raduje się na wieść o śniegu – to narciarze oraz miłośnicy snowboardu. To oni są bardzo zadowoleni, dlatego, że będą mieli możliwość jeżdżenia na nartach przez tak naprawdę kilka miesięcy. Sezon może zacząć się nawet pod koniec listopada, a czasem trwa jeszcze w marcu. Także drodzy narciarze – gdzie wybrać się na narty aby nie zbankrutować. Tanie wyjazdy na narty – jak to zrobić?

na nartach

Autor: Zach Dischner
Źródło: http://www.flickr.com

Rozpocznijmy od tego, że ważny jest czas naszego wyjazdu. Jeśli planujemy wybrać się na narty w świąteczne dni (Boże Narodzenie), w okolicach Mikołajek, Sylwestra czy chociażby w ferie zimowe dzieci ze szkół, to ciężej będzie nam wybrać naprawdę wyjątkowo korzystne oferty. Warto pamiętać o tym i planując wyjazd wybierzmy taką datę, która rzeczywiście będzie nam odpowiadać i nie pokryje się z największym turystycznym boomem na zimowe kurorty. To podstawowa zasada i trzeba ją przestrzegać.

Bardzo ważny jest ponadto wybór kierunku naszej podróży. Możemy decydować się na wyjazdy po Polsce lub zagranicą. W Polsce tanie wyjazdy na narty powinny być kierowane w mniej popularne kierunki, na przykład Beskid Niski, czy Bieszczady. Tu ciągle nie ma jeszcze aż tylu turystów co choćby w Tatrach i odczujemy to w kieszeni, w szczególności jeżeli wyjazd ma trwać jakiś długi okres czasu. Warto o tym pamiętać i mieć to na uwadze. Możemy ponadto wybrać się zagranicę. Zapomnijmy jednak o jakże popularnych Alpach. W Niemczech, we Francji, czy we Włoszech trzeba liczyć się ze znacznie większymi wydatkami niż w naszym kraju. Zobacz więcej: .

narty

Autor: fabianpimminger
Źródło: http://www.flickr.com

Wprawdzie rekompensuje to infrastruktura, klimat oraz wyjątkowe krajobrazy, to jednak jeżeli chcemy tanio, to nie tam. Warto zastanowić się nad..Gruzją! Tak jest.

Chcesz pogłębić własną wiedzę z tego zagadnienia? Chcemy pomóc. Wystarczy wejść na kolejną witrynę i tam dowiedz się więcej (https://www.coraltravel.pl/wakacje/Dominikana) szczegółów.

Dzięki temu, iż można tam dolecieć linią WizzAir z Katowic i Warszawy niemal codziennie (do lotniska Kutaisi, które znajduje się w centrum kraju – niedaleko od gór) a także połączeniom LOTu, to naprawdę ciekawy kierunek, który z całą pewnością nie zalicza się do grupy tych najchętniej wybieranych i najbardziej popularnych.

Jeżeli ten temat Cię zaintrygował, to zapewne zainteresuje Cię także nowa wiadomość (https://www.spijtanio.eu/kwatery-pracownicze-ostrow-wielkopolski) na prezentowane zagadnienie, ponieważ także ma ciekawe informacje.

Gruzini to niesamowicie gościnny naród, który z szczególnością lubi Polaków.

Comments are closed.