panelarrow

Gamayacht

rejsy jachtem

Jeżeli zamarzyły ci się egzotyczne wyjazdy, planuj swój urlop tak, by jechać w jakieś niezwykłe miejsce

Trzeba zgodzić się z faktem, że obecna propozycja przedstawiana przez biura podróży okazuje się wyjątkowo imponująca. To już nie tylko polskie miejscowości wypoczynkowe czy europejskie kurorty nad cieplutkimi morzami, ale także interesująca gama wyjazdów o zasięgu światowym. Jeżeli tylko zechcemy i zgromadzimy na to niezbędne środki, możemy pojechać właściwie wszędzie.

Kiedy odstręcza nas zima

tajlandia

Autor: VnGrijl
Źródło: http://www.flickr.com

Zdecydowana większość osób uznaje odpoczynek letnią porą, jednak nie brak takich turystów, którzy na urlop jadą zimą.

Wejdź do serwisu oraz dowiedz się i sprawdź, czy nasz dodatkowy wpis będzie interesujący. Będzie nam również niezmiernie przyjemnie, jeżeli napiszesz komentarz.

Czemu tak się dzieje? Przede wszystkim z powodu pogody, która zimową porą umie solidnie dać w kość. Niektórzy ludzie uciekają przed nią, wybierając odległe i naprawdę ciepłe miejsca na ziemi.

Kiedy u nas panuje zima, na Karaibach albo w Tajlandii jest przyjemnie ciepło. Oczywiście pogoda nie jest jedynym aspektem, który decyduje o zainteresowaniu, jakim cieszą się egzotyczne wojaże. Ludzie, którzy wyruszają na podobne wczasy najczęściej kierują się cudownymi okolicami oraz znakomitymi warunkami do odpoczynku.

W Tajlandii jest wspaniale i bardzo ciekawie

Jeśli próbujemy schronić się przed polską zimą i ciekawi nas Tajlandia pogoda tamtejsza na pewno nas nie zawiedzie. Niemniej okoliczności pogodowe nie są najważniejszym atutem tego pięknego kraju. Tajlandia proponuje nam zetknięcie z całkiem inną kulturą. Spędzając wakacje w tym ujmującym miejscu, ujrzymy wspaniałą zabudowę i świątynie, będziemy mogli wziąć udział w lokalnych świętach oraz pochodach, a także spróbować bardzo smacznej kuchni. Tajlandia to również idealne warunki do uprawiania sportów wodnych oraz wypoczynku na plaży.

A może tak na Karaiby?

dominikana

Autor: Jorge from Brazil
Źródło: http://www.flickr.com

Wśród urlopowiczów preferujących niezwykłe wycieczki Dominikana może pochwalić się znacznym zainteresowaniem. Wiąże się to z wyśmienitymi warunkami atmosferycznymi, które zezwalają na wypoczynek tak naprawdę przez okrągły rok. Planując urlop w tamtych stronach można pokusić się o rejs po Morzu Karaibskim i zobaczyć wiele wysp albo po prostu wytypować jedno cudowne miejsce do wypoczynku. Dominikana to ciekawa kultura, kuchnia oraz znakomite warunki do plażowania. Malownicze krajobrazy, lazurowa woda oraz miękki piasek – to tylko niektóre walory tego wspaniałego kraju.

Comments are closed.