panelarrow

Gamayacht

rejsy jachtem

Jeżeli chciałbyś przeżyć wyprawę życia zainwestuj w coś egzotycznego, jak Karaiby. Nie pożałujesz tego!

Świat jest wspaniały, warto go odkrywać zawsze, gdy mamy na to sposobność. Nasze biura podróży oferują wiele ciekawych wyjazdów, na tytuł tych bardziej ekscytujących zasługują wyjazdy na inne kontynenty, jak wycieczki Karaiby.

karaiby

Autor: Joe deSousa
Źródło: http://www.flickr.com
Szczególnie popularna jest Dominikana. Jest to jedno z najbardziej urokliwych i zapadających w pamięć miejsc położonych na wyspach karaibskich. Dominikana położona jest na terenie Haiti, gdzie znajduje się też kraj o tej samej nazwie. Wyspy karaibskie, a wśród nich rzecz jasna Dominikana (czytaj resztę pod adresem), przyciągają mnóstwo turystów głównie przez wzgląd na wyjątkowy klimat oraz niebiańskie plaże, które z pewnością zachwycą każdego. Białe piaski, krystalicznie czysta woda oraz drzewa kokosowe sprawiają, że turyści z przyjemnością przylatują na Dominikanę i spędzają tam niezapomniane wakacje. Dwa najważniejsze miejsca turystyczne Dominikany to Punta Cana jak i Puerto Plata. To w tych dwóch miejscach skoncentrowane są w głównej mierze hotele, oferujące cudowne i niezapomniane wakacje pod palmami.

Plaże na tym terenie uznawane są za najatrakcyjniejsze na całych Karaibach, dlatego też turyści z chęcią wracają właśnie tam. Ten kto pragnie niczym niezmąconego relaksu w cudownej scenerii, słonecznej plaży z pewnością będzie zadowolony z wakacji spędzonych na Dominikanie. Wyjątkowo popularne są powszechnie używane rozrywki, jak Dominikana nurkowanie, gdzie każdy może spróbować swoich sił w tej dziedzinie. Każdy, kto znajduje się na Karaiby powinien trochę poznać to miejsce. Niezmiernie popularne są również wycieczki fakultatywne Dominikana.

Dominikana

Autor: Jorge from Brazil
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki nim poza relaksem można też choć trochę pooglądać tak wyjątkowy region. Zwiedzanie jest niezwykle przyjemne, gdyż aura pogodowa tam prawie zawsze dopisuje. Każdy w związku z tym będzie zadowolony cudownymi krajobrazami, których nie uświadczymy w naszej części Europy. Taka podróż to trochę jak podróż życia, bo niektórzy ludzie zaledwie jeden raz w życiu udadzą się w tak odlegle strony, w tak egzotyczne miejsce. Choćby przez to postarajmy się przeżyć to jak najlepiej oraz cieszyć się przeżywanymi tam wspaniałymi momentami.

Comments are closed.