panelarrow

Gamayacht

rejsy jachtem

Telebim na ulicy Spisaka wewnątrz Warszawie, a telebim w Stargardzie Szczecińskim – czyli, co powinniśmy wiedzieć o telebimach w tych konkretnych regionach

Jakimi rzeczami wyszczególnia się telebim na ulicy Spisaka wewnątrz Warszawie, oraz jakiego typu są jego specyfikacje? A co uczynić z telebimami wewnątrz Stargardzie – czy czymś się wyodrębniają? Jaka rzecz łączy obydwa przypadki? To wszyściutko a także jeszcze więcej odnajdziesz w środku naszego nowego felietonu!

Nasz tekścik zaczniemy od telebim Warszawa Spisaka – jest to droga, a konkretniej skrzyżowanie łączące je z Aleją Jerozolimską, poruszającą się w stronę Pruszkowa, na której to ruch samochodów liczymy w tysiącach, a dokładniej w okolicy czterdziestu tysiaków aut na dobę – a więc jak łatwo zauważyć, istnieje w tamtym miejscu wielkie natężenie ruchu – Agencja LED Display Outdoor-Indoor. Godziny emisji owego telebimy są w obszarach szóstej rano a 10 (22:00) wieczorem. Co do najważniejszych specyfikacji, to ma w posiadaniu 640 x 384 pikseli rozdzielczości oraz 16 metrów kwadratowych rozmiaru. Obok tej rzeczy znajduje się sklepik Biedronka, oraz stacja benzynowa, czy restauracja, nie napomykając o punktach handlowo-usługowych, dlatego z pewnością ten telebimu zauważysz!
telebim warszawa spisaka

Autor: George Carter
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o telebim starogard szczecińska, to połącza je ze powiedzianym wyżej telebimem w środku Warszawie bardzo istotna cecha, która to łączy wszystkie rodzaje telebimów, a bywa to nie wątpiąc w to ich wyświetlacz typu LED – .

W mieście Stargard Szczeciński, istnieje sporo przedsiębiorstw, które to posiadają w swoim asortymencie telebimy, które są rozsiane po calutkim miasteczku, nie wyłącznie na skrzyżowaniach. Posiadają różne rozmiary i lokalizacje, z tego powodu z pewnością odnajdziesz jakiegoś i to nie posiadając żadnego problemu, nawet o tej rzeczy nie rozmyślając!

Comments are closed.