panelarrow

Gamayacht

rejsy jachtem

Telebim na ulicy Spisaka wewnątrz Warszawie, a telebim w Stargardzie Szczecińskim – czyli, co powinniśmy wiedzieć o telebimach w tych konkretnych regionach

Jakimi rzeczami wyszczególnia się telebim na ulicy Spisaka wewnątrz Warszawie, oraz jakiego typu są jego specyfikacje? A co uczynić z telebimami wewnątrz Stargardzie – czy czymś się wyodrębniają? Jaka rzecz łączy obydwa przypadki? To wszyściutko a także jeszcze więcej odnajdziesz w środku naszego nowego felietonu!

Nasz tekścik zaczniemy od telebim Warszawa Spisaka – jest to droga, a konkretniej skrzyżowanie łączące je z Aleją Jerozolimską, poruszającą się w stronę Pruszkowa, na której to ruch samochodów liczymy w tysiącach, a dokładniej w okolicy czterdziestu tysiaków aut na dobę – a więc jak łatwo zauważyć, istnieje w tamtym miejscu wielkie natężenie ruchu – Agencja LED Display Outdoor-Indoor. Godziny emisji owego telebimy są w obszarach szóstej rano a 10 (22:00) wieczorem. Co do najważniejszych specyfikacji, to ma w posiadaniu 640 x 384 pikseli rozdzielczości oraz 16 metrów kwadratowych rozmiaru.

Interesują Cię przedstawione przez nas treści? Niezwykle nam miło. Prosimy więc na następny ciekawy wpis, który znajduje się pod podanym linkiem.

Obok tej rzeczy znajduje się sklepik Biedronka, oraz stacja benzynowa, czy restauracja, nie napomykając o punktach handlowo-usługowych, dlatego z pewnością ten telebimu zauważysz!

telebim warszawa spisaka

Autor: George Carter
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o telebim starogard szczecińska, to połącza je ze powiedzianym wyżej telebimem w środku Warszawie bardzo istotna cecha, która to łączy wszystkie rodzaje telebimów, a bywa to nie wątpiąc w to ich wyświetlacz typu LED – .

W mieście Stargard Szczeciński, istnieje sporo przedsiębiorstw, które to posiadają w swoim asortymencie telebimy, które są rozsiane po calutkim miasteczku, nie wyłącznie na skrzyżowaniach. Posiadają różne rozmiary i lokalizacje, z tego powodu z pewnością odnajdziesz jakiegoś i to nie posiadając żadnego problemu, nawet o tej rzeczy nie rozmyślając!

Comments are closed.