panelarrow

Gamayacht

rejsy jachtem

Który papier jest najpopularniejszy do wydruku wizytówek?

Jednym z najczęściej wykorzystywanych nośników reklamowych jest wizytówka. W wypadku tego towaru dużą rolę posiada nie tyle jej cena czy projekt graficzny, co odmiana papieru, zatem jego gramatura. Aktualnie pewnym standardem jest wydruk ulotek na papierze kredowym posiadającym gramaturę 350g/m2.

Często wybór właściwego papieru może mieć wpływ na sposób postrzegania jej właściciela oraz jego działalności. Dlatego też co poniektóre osoby są zainteresowane drukiem wyłącznie na papierze dekoracyjnym. Z innej strony właścicielom np. zakładów wulkanizacyjnych bez problemu wystarczyłyby wizytówki klasyczne. Stosowany tam papier kredowy cechuje się niezłą jakością i jest wersją, która jest najczęściej zlecana przez klientów. Jest to matowy papier posiadający gramaturę 350g/m2. Takie jego właściwości jak grubość czy też sztywność czynią, że doskonale może się nadawać do wydruku większości wizytówek. Te cechy sprawiają, że nie gniecie się zbyt szybko.

Nie zwlekaj – jeżeli zaintrygował Cię ten post, to zachęcamy Cię do wejścia do wpisu autora (http://inoffice.pl/biuro-wirtualne/), aby obejrzeć nowe niesamowite szczegóły.

Można by też go łączyć z różnorakimi uszlachetnieniami w postaci choćby błyszczącej folii. To niezwykle prosty sposób na nadanie takim produktom bardziej eleganckiego stylu.

marina - firma

Autor: Presidencia de la República Mexicana
Źródło: http://www.flickr.com
Wizytówka spełnia swoje kluczowe funkcje, z których najbardziej istotną jest przekazywanie informacji o danej osobie albo korporacji. Powinny więc przyciągać uwagę oraz być zrozumiałe dla klientów. Można to otrzymać nie tylko poprzez rodzaj papieru, lecz także przez odpowiedni projekt graficzny. Standardowo zawiera on logo firmy wraz z podstawowymi danymi adresowymi.

Wizytówka najczęściej zawiera wszystko to, co charakteryzuje daną osobę lub spółkę.zweryfikuj u źródła – odnośnikJeżeli dla przykładu należałaby ona do spółki powiązanej z przemysłem motoryzacyjnym, można na niej umieścić małą grafikę obrazującą samochód.

Comments are closed.