panelarrow

Gamayacht

rejsy jachtem

Dowiadujemy się czy wzięcie kredytu jest pomocne dla firmy

Akurat uznałeś, iż założysz swój jednoosobowy interes. decyzja takowa wiąże się wprost z pewnymi kosztami początkowymi. Jeśli suma tobie potrzebna jest dość niebagatelna, rzędu kilku tysięcy, możesz mieć problem z odnalezieniem fundatora.
Wejście na rynek jako jednoosobowa firma jest, jak to ukazują doświadczenia zebrane z ostatnich lat, genialnym konceptem.

kredyty dla firm

Autor: Susanne Nilsson
Źródło: http://www.flickr.com
dłużnik

Autor: OER Training
Źródło: http://www.flickr.com
Firmy i korporacje bezwzględnie wolą nawiązać współpracę z osobą prowadzącą działalność jednoosobową, gdyż znacznie bardziej im się to opłaci. Zacznijmy od najznamienitszego plusa jaki cenią ci, którzy zatrudniają jako podwykonawcę firmę jednoosobową, to jest solidności w wykonywaniu powierzonego zadania. Dzieje się tak dlatego posiadając firmę jednoosobową zależysz wyłącznie od samego siebie i nikogo poza tobą, to znaczy, że jeśli nie będziesz sumiennie wykonywał zleceń, wtedy nie zarobisz na życie- . Następnym bardzo ważnym plusem jest łatwość komunikacji między tobą a dającym zlecenie, bez zbytecznych pośredników, to jest również bez dodatkowych opłat.

Niestety, żeby być w stanie takową jednoosobową firmę stworzyć, wpierw trzeba wydać. Wedle nas jest to chore, że chcąc założyć własny nawet jednoosobowy biznes, w Polsce należy najpierw dużo wydać.

Jeżeli ten materiał Cię zainteresował, to kliknij ten link, to bardzo użyteczny artykuł (http://www.numoco.com/blog/czy-warto-prowadzic-fanpage-na-facebooku-i-jak-to-robic/), który prezentuje analogiczne kwestie.

Prawo polskie obliguje każdego kto pragnie otworzyć prywatny biznes do zapłacenia pierwszej składki ZUS, następnie odebrać zgodę na prowadzenie własnej działalności, w sumie daje to paręset złotych. Najlepszym rozwiązaniem problemu z brakiem pieniędzy na samo rozpoczęcie firmy są kredyty dla firm. W naszym kraju prosperuje mnóstwo firm dających kredyty (kredyt inwestycyjny dla firm) pozabankowe, co oznacza iż nie będą one obciążone podatkiem ZUS albo US- kredyty dedykowane firmą. Dodatkowo takową pożyczkę będziemy w stanie zwrócić w dowolnym czasie, to jest jeżeli twoja działalność nie będzie chwilowo generować zysków, będziesz mógł oddać ratę w późniejszym terminie.

Pożyczki pozabankowe są genialnym pomysłem oraz ratunkiem dla wielu firm.
Otrzymanie kredytu pozabankowego pomogło wielu rozpoczynającym firmom. Ważne jest, aby nie trafić na oszuta, ale prosperuje wiele firm, jak na przykład Vivus, które zdobyły już zaufanie.

Comments are closed.