panelarrow

Gamayacht

rejsy jachtem

Nieco informacji dotyczących dwóch kółek

Jazda rowerem powoduje, że będziemy dużo radośniejsi. Jeżeli wysiłek fizyczny sprawia dużo radości, pewnie będziemy sporo rzadziej narzekali na własne codzienne życie. Polska niestety jest krajem, w którym niemal każdy ciągle narzeka, no nic się nie podoba. Generalizacja, lecz czy tak po prawdzie nie pasujemy do tego opisu? Postarajmy się zawalczyć ze złym samopoczuciem, lecz również zbędnymi kilogramami. Fakty są takie, że Rowery zawsze są wielką pomocą. Szkoda, iż w naszym kraju nie jest jak w chociażby Danii, czyli kolarze zasadniczo nie mają prostego dojazdu do miejsca pracy. W zachodnich państwach bardzo wielu ludzi dojeżdża rowerem do roboty.

rower

Autor: Olympique Club Cycliste Cessonnais
Źródło: http://www.flickr.com
Choć oczywiście i w naszym kraju dostrzec możemy niemałą ilość rowerzystów, którzy również w drodze do pracy nie rozstają się ze swoim rowerem – . Mocno zalecane są w szczególności rowery author – na miasto są perfekcyjne – bmx-y dla każdego. Może cena nie zachwyca, ale no przynajmniej taki rower będzie godnie służył nam przez bardzo długi czas. O ile oczywiście nie zostanie skradziony: plaga złodziejstwa jest niestety bolączką praktycznie każdego mieszkańca kuli ziemskiej.

To co przeszkadza to niewątpliwie brak niektórych udogodnień dla rowerzystów.

Zaciekawił Cię prezentowany wpis? Jeżeli tak, to zobacz bez ociągania, co jest w najnowszym linku (http://www.motoargo.pl/pol_m_Filtry-do-Motocykli-Skuterow_Filtry-paliwa-224.html) – on też z pewnością będzie godny zainteresowania!

Czyli na ten przykład wyłącznie niektóre firmy mogą zagwarantować swoim pracownikom prysznic. To chyba jasne: można porządnie się wypocić, a smrodek sprawia, że na terenie firmy najzwyczajniej w świecie nie da się oddychać. Również kierowcy deprecjonują rowerzystów – w końcu rowery 24 powinny być szanowane przez wszystkich uczestników ruchu. Bo wszyscy płacimy podatki.

rower

Autor: Kettler
Źródło: Kettler
Jeśli ktoś szuka roweru raczej na wolne popołudnia, weekendy, urlopy, polecić można a chociażby rowery bmx – któż rzekł, że BMX-y są tylko dla nastolatków? Szczególnie w naszej stolicy, generalnie dużych polskich miastach, dostrzec idzie nieco starszych miłośników BMX-ów. Takie rowery są tak jakby naszym marzeniem, a przecież marzenia trzeba starać się spełniać swoje marzenia… BMX spokojnie można kupić za dosyć nieduże pieniądze.

Comments are closed.