panelarrow

Gamayacht

rejsy jachtem

3 marca 2021
by admin
Możliwość komentowania Gąski – Odprężające wakacje nad morzem została wyłączona

Gąski – Odprężające wakacje nad morzem

Gąski to wieś wczasowa znajdująca się na wybrzeżu zachodnim, w okolicach Mielna. Należy do najbardziej zacisznych polskich kurortów nadmorskich, dlatego też wybierając to miejsce na wczasy nad Bałtykiem można liczyć na wypoczynek w nastrojowej i spokojnej atmosferze.
Niedaleka odległość Mielna i Sarbinowa, to następny plus dla wczasowiczów, którzy od czasu do czasu chcieliby zaznać rozrywki w miejscach z większą liczbą barów i dyskotek.

Continue reading

9 września 2020
by admin
Możliwość komentowania Wady i zalety odpoczynku nad polskim morzem, propozycja kwater tego rejonu kraju została wyłączona

Wady i zalety odpoczynku nad polskim morzem, propozycja kwater tego rejonu kraju

Polskie morze to jeden z najbardziej popularnych kierunków na wakacyjne wyjazdy. Mimo, że aura często nie jest najlepsza, ceny przeważnie są znacznie mniej korzystne niż w niejednym znanym ośrodku wypoczynkowym nad morzem śródziemnym, to jednak i tak każdego lata przybywają tam tysiące urlopowiczów. Zresztą nie ma się czemu dziwić, bo Pomorze ma naprawdę dużo do zaoferowania. Oczywiście podstawą są piękne, piaszczyste plaże, ciągnące się setkami kilometrów od Niemiec aż po granicę na wschodzie.

Continue reading

6 września 2020
by admin
Możliwość komentowania Pojezierze Mazurskie – najlepsze miejsce na wypoczynek została wyłączona

Pojezierze Mazurskie – najlepsze miejsce na wypoczynek

Obecnie posiadamy bardzo wiele opcji wakacyjnych. Z pomocą tanich przewoźników lotniczych możemy przyjemnie spędzić wakacje w którejś z zachodnich stolic lub resortów morskich. Mocniej ambitni podróżnicy mogą udać się lotem międzykontynentalnym do Ameryki lub na daleki Wschód. Sporo Polaków z kolei nadal wybiera bałtyckie morze. Jednak to właśnie Pojezierze Mazurskie ma rzesze oddanych fanów, którzy z roku na rok odwiedzają je znowu. W czym tkwi jego sekret? Czy w mieście Mrągowo noclegi są w wysokim standardzie?

Continue reading

7 sierpnia 2020
by admin
Możliwość komentowania Na urlop najkorzystniej – samolotem! została wyłączona

Na urlop najkorzystniej – samolotem!

Na wakacje najlepiej udać się samolotem. Jest to zdecydowanie najszybszy, najwygodniejszy, najbezpieczniejszy i najtańszy środek transportu. Oczywiście, są ludzie nie znoszący latania, tacy których nigdy nie da się przekonać żadnym sposobem do tej formy podróżowania.

Continue reading