panelarrow

Gamayacht

rejsy jachtem

12 września 2021
by admin
Możliwość komentowania Gąski – Odprężające wakacje nad morzem została wyłączona

Gąski – Odprężające wakacje nad morzem

Gąski to wieś wypoczynkowa leżąca na wybrzeżu zachodnim, w okolicach Mielna. Należy do najbardziej zacisznych polskich kurortów nadmorskich, w związku z tym decydując się na to miejsce na wypoczynek nad Bałtykiem można liczyć na wypoczynek w kameralnej i spokojnej atmosferze.
Niedaleka odległość Mielna i Sarbinowa, to następny atut dla urlopowiczów, którzy od czasu do czasu chcieliby zaznać rozrywki w miejscach ze znaczniejszą liczbą barów i dyskotek.

Continue reading

10 lipca 2021
by admin
Możliwość komentowania Na urlop najkorzystniej – samolotem! została wyłączona

Na urlop najkorzystniej – samolotem!

Na urlop najkorzystniej wybrać się samolotem. Jest to zdecydowanie najszybszy, najbardziej komfortowy, najbezpieczniejszy i najtańszy sposób przemieszczania się. Oczywiście, są ludzie nie uznający latania, tacy których nigdy nie przekona się żadnym sposobem do tej formy podróżowania.

Continue reading

22 czerwca 2021
by admin
Możliwość komentowania Pojezierze Mazurskie – najlepsze miejsce na wypoczynek została wyłączona

Pojezierze Mazurskie – najlepsze miejsce na wypoczynek

Obecnie mamy bardzo dużo alternatyw wakacyjnych. Z pomocą tanich linii lotniczych możemy miło spędzić czas w którejś z europejskich metropolii lub kurortów morskich. Bardziej zaawansowani turyści mogą udać się lotem międzykontynentalnym do Afryki lub na daleki Wschód. Wielu rodaków natomiast wciąż wybiera polskie morze. Jednak to właśnie Pojezierze Mazurskie ma grono zadeklarowanych fanów, którzy z roku na rok nawiedzają je ponownie. W czym tkwi jego sekret? Czy w mieście Mrągowo noclegi są w wysokim standardzie?

Continue reading

10 czerwca 2021
by admin
Możliwość komentowania Jeżeli zamarzyły ci się egzotyczne wyjazdy, planuj swój urlop tak, by jechać w jakieś niezwykłe miejsce została wyłączona

Jeżeli zamarzyły ci się egzotyczne wyjazdy, planuj swój urlop tak, by jechać w jakieś niezwykłe miejsce

Należy przyznać, że obecna propozycja przedstawiana przez biura podróży okazuje się bardzo imponująca. To już nie tylko polskie ośrodki wypoczynkowe czy europejskie kurorty nad cieplutkimi morzami, lecz także ciekawa gama wyjazdów o zasięgu światowym. Jeżeli tylko zechcemy i zgromadzimy na to potrzebne fundusze, możemy jechać właściwie wszędzie.

Continue reading