panelarrow

Gamayacht

rejsy jachtem

24 marca 2020
by admin
Możliwość komentowania Granie na instrumentach niezmiennie jest na czasie została wyłączona

Granie na instrumentach niezmiennie jest na czasie

Obywatele nie umieją działać bez muzyki, wysłuchują jej w mieszkaniu, w pracy, w momencie jazdy, pomaga ona zapełnić ciszę oraz pustkę, lecz także oraz powoduje, iż człowiek nierzadko zamyśli się nad własnym działaniem. Nic więc zaskakującego, iż ludzie cały czas pragną się uczyć gry na instrumentach, a jeżeli dodatkowo mają szanse je jeszcze zabierać wszędzie ze sobą, to poświęcają się do tej nauki jeszcze radośniej.

Continue reading

1 grudnia 2019
by admin
Możliwość komentowania Jak dokładnie powstają muzyczne utwory, najważniejsze wyposażenie dobrego studia nagraniowego. została wyłączona

Jak dokładnie powstają muzyczne utwory, najważniejsze wyposażenie dobrego studia nagraniowego.

Muzyka jest z nami na każdym kroku, w praktyce obecna jest ona w zasadzie wszędzie. Wystarczy zresztą przyjrzeć się przechodzącym obok ludziom, duża ich część ma na głowach słuchawki i czegoś słucha. Muzyka używana jest także komercyjnie, na przykład w spotach promocyjnych oraz reklamowych.

Continue reading

16 czerwca 2019
by admin
Możliwość komentowania Trzeba próbować zrealizować muzyczne marzenia! została wyłączona

Trzeba próbować zrealizować muzyczne marzenia!

Długoletnie marzenia o grywaniu na jakimś instrumencie muzycznym z całą pewnością można łatwo spełnić. Wreszcie! Bo chociaż niewątpliwie pewne cele są niesamowicie trudne do wykonania, przykładowo granie dla wielomilionowej publiki bądź dostanie Fryderyka, lecz nie wydaje się, że granie na przykładowo perkusji miało stanowić większy kłopot.

Continue reading