panelarrow

Gamayacht

rejsy jachtem

8 października 2019
by admin
Comments Off on Jak dokładnie powstają muzyczne utwory, najważniejsze wyposażenie dobrego studia nagraniowego.

Jak dokładnie powstają muzyczne utwory, najważniejsze wyposażenie dobrego studia nagraniowego.

Muzyka jest z nami na każdym kroku, w praktyce obecna jest ona w zasadzie wszędzie. Można zresztą przyjrzeć się spacerującym obok ludziom, duża ich część będzie miała na głowie słuchawki i słucha jakiś piosenek. Muzyka używana jest także w zastosowaniach komercyjnych, na przykład w spotach reklamowych i promocyjnych.

Continue reading

14 sierpnia 2019
by admin
Comments Off on Granie na instrumentach niezmiennie jest na czasie

Granie na instrumentach niezmiennie jest na czasie

Obywatele nie potrafią żyć bez muzyki, słuchają jej w mieszkaniu, w pracy, w momencie jazdy, pozwala ona zapełnić ciszę oraz pustkę, lecz także i spowoduje, iż człowiek niejednokrotnie zaduma się nad swoim działaniem. Nic więc dziwnego, iż ludzie wciąż chcą się uczyć gry na instrumentach, a jeżeli w dodatku mają szanse je jeszcze brać wszędzie ze sobą, to poświęcają się do tej nauki jeszcze chętniej.

Continue reading

16 czerwca 2019
by admin
Comments Off on Trzeba próbować zrealizować muzyczne marzenia!

Trzeba próbować zrealizować muzyczne marzenia!

Długoletnie marzenia o grywaniu na jakimś instrumencie muzycznym z całą pewnością można łatwo spełnić. Wreszcie! Bo chociaż niewątpliwie pewne cele są niesamowicie trudne do wykonania, przykładowo granie dla wielomilionowej publiki bądź dostanie Fryderyka, lecz nie wydaje się, że granie na przykładowo perkusji miało stanowić większy kłopot.

Continue reading