panelarrow

Gamayacht

rejsy jachtem

17 października 2019
by admin
Comments Off on Wczasy w Bułgarii można zorganizować w bardzo przystępnych cenach

Wczasy w Bułgarii można zorganizować w bardzo przystępnych cenach

Bułgaria to dla Polaków świetne miejsce na wakacje, gdyż wbrew pozorom nie jest to kraj bardzo daleko położony od naszego kraju, a ceny są faktycznie przystępne. Jednak ważną rolę podczas podjęcia decyzji o wakacjach w tym kraju odgrywa dobre przygotowanie się do tego rodzaju wyjazdu. Przede wszystkim jest okazja już wcześniej rozplanować sobie środek lokomocji, jak również hotel gdzie będzie się mieszkać, gdyż przed latem ceny są dużo niższe i to pozwala za naprawdę niewielką kwotę odnaleźć takie kwatery.

Continue reading

9 października 2019
by admin
Comments Off on Noclegi w Polanicy Zdrój

Noclegi w Polanicy Zdrój

Gdy wyruszamy na urlop musimy sobie znaleźć nocleg. Nie zawsze jednak mamy pewność czy wybrać hotel czy pensjonat, jednak są takie miejsca, że co by nie zostało wybrane, to będziemy zadowoleni. Tak właśnie jest, jeśli chodzi o noclegi Polanica Zdrój.

Continue reading

31 sierpnia 2019
by admin
Comments Off on Gąski – Odprężające wakacje nad morzem

Gąski – Odprężające wakacje nad morzem

Gąski to wieś wypoczynkowa położona na wybrzeżu zachodnim, w rejonie Mielna. Jest zaliczana do najbardziej zacisznych polskich kurortów nadmorskich, dlatego też decydując się na to miejsce na urlop nad Bałtykiem można liczyć na odpoczynek w zacisznej i spokojnej atmosferze.
Niedaleka odległość Mielna i Sarbinowa, to dodatkowy plus dla urlopowiczów, którzy od czasu do czasu chcieliby zaznać rozrywki w miejscach ze znaczniejszą liczbą lokali i dyskotek.

Continue reading

22 czerwca 2018
by admin
Comments Off on Poszukując pomysłu na wakacje w naszym kraju dobrze jest rozważyć o takich ośrodkach jak Szczawnica

Poszukując pomysłu na wakacje w naszym kraju dobrze jest rozważyć o takich ośrodkach jak Szczawnica

Czas wakacji jest jednym z lepszych w roku skutkiem czego warto rozważyć o urlopie w ładnym miejscu. Po napiętym roku funkcjonowania dobry wypoczynek jest czymś, czego niezmiernie potrzebujemy, a urlop z bliskimi będzie świetną formą relaksu.

Continue reading