panelarrow

Gamayacht

rejsy jachtem

7 października 2020
by admin
Możliwość komentowania Rozliczanie podatkowe PIT – nie tak straszne jak się nam wydaje została wyłączona

Rozliczanie podatkowe PIT – nie tak straszne jak się nam wydaje

Jak co roku miliony Polaków muszą przedłożyć roczne zeznanie podatkowe do właściwego urzędu skarbowego. I chociaż dobrze jest zrobić to możliwie szybko, to spora ilość z nas zostawia to na ostatni możliwy moment.

Continue reading

8 sierpnia 2020
by k.s.
Możliwość komentowania Rozliczanie zeznania rocznego PIT została wyłączona

Rozliczanie zeznania rocznego PIT

Każdego roku większość Polaków musi rozliczyć się z Urzędem Skarbowym. Konieczność ta obejmuje tych, którzy mają pracę zarobkową i czerpią z niej zyski przekraczające podany pułap. Rzecz jasna chodzi tu o zawód legalny, a więc taki, gdzie z dochodów odprowadzana jest kwota podatku.

Continue reading

25 lipca 2020
by admin
Możliwość komentowania Jeśli chcemy mieć dobrze wypełniony pit, to warto być na czasie ze zmianami w prawie została wyłączona

Jeśli chcemy mieć dobrze wypełniony pit, to warto być na czasie ze zmianami w prawie

Rozliczanie PITu absolutnie nie jest miłą czynnością. Przepisy zmieniają się właściwie co rok, więc nadążanie za nimi jest niesłychanie trudne. Jednak w Internecie odnajdziemy bardzo wiele użytecznych rad, które znacznie ułatwią nam poprawne uzupełnianie zeznania.
Jeżeli już dzisiaj rozmyślamy o tym, że za kilka miesięcy będzie trzeba składać pit2017, to opłaca się być na czasie z przepisami.

Continue reading