panelarrow

Gamayacht

rejsy jachtem

12 września 2021
by admin
Możliwość komentowania Gąski – Odprężające wakacje nad morzem została wyłączona

Gąski – Odprężające wakacje nad morzem

Gąski to wieś wypoczynkowa leżąca na wybrzeżu zachodnim, w okolicach Mielna. Należy do najbardziej zacisznych polskich kurortów nadmorskich, w związku z tym decydując się na to miejsce na wypoczynek nad Bałtykiem można liczyć na wypoczynek w kameralnej i spokojnej atmosferze.
Niedaleka odległość Mielna i Sarbinowa, to następny atut dla urlopowiczów, którzy od czasu do czasu chcieliby zaznać rozrywki w miejscach ze znaczniejszą liczbą barów i dyskotek.

Continue reading

14 lutego 2020
by admin
Możliwość komentowania Wycieczka do Polski czyli co ciekawego i interesującego oferuje nasz kraj zagranicznym turystom. została wyłączona

Wycieczka do Polski czyli co ciekawego i interesującego oferuje nasz kraj zagranicznym turystom.

Polska to przepiękny kraj, wie o tym każdy, kto miał okazję ją porządnie zwiedzić. Doceniają to również turyści z zagranicy, których kilkadziesiąt milionów corocznie przybywa do naszych miast i ośrodków wypoczynkowych. Wiele zabytków jest rozpoznawalnych na całym świecie, ściągając odwiedzających z tak oddalonych państw jak Japonia albo Izrael. Nasz kraj to również przepiękna, niekiedy dziewicza przyroda, zachwycająca swoim bogactwem i różnorodnością.

Continue reading