panelarrow

Gamayacht

rejsy jachtem

8 października 2019
by admin
Comments Off on Apartamenty w Szczecinie – prosty sposób na ekskluzywne wakacje

Apartamenty w Szczecinie – prosty sposób na ekskluzywne wakacje

Zainteresowanie polskimi miastami każdego roku wzrasta i coraz więcej ludzi wyszukuje ofert urlopowych dokładnie w naszym kraju. Jest to bardzo pozytywny efekt, który oddziałuje wprost na rozwój tych miast i powstawanie coraz nowszych atrakcji turystycznych.

Continue reading

6 czerwca 2019
by admin
Comments Off on Jak zaplanować wakacje z marzeń?

Jak zaplanować wakacje z marzeń?

Jeżeli wiemy już, że chcemy nareszcie odetchnąć, zapomnieć o pracy oraz innych mało ciekawych obowiązkach dnia powszedniego, to nie czekajmy oraz szybko pomyślmy o wczasach! Właśnie teraz jest znakomita okazja ku temu, by krok po kroku rozplanować cały swój urlop. Dzięki temu wróciwszy z niego będziemy posiadać same przyjemne wspomnienia. Niech czas odpoczynku będzie czymś kompletnie niezapomnianym. Aby tak było, trzeba dołożyć trochę starań w zorganizowanie wszelakich aspektów wyjazdu.

Continue reading

29 sierpnia 2018
by admin
Comments Off on Jak odpowiednio przygotować się do wyprawy? O jakich sprawach koniecznie nie powinniśmy zapomnieć, żeby wyprawa była jak najbardziej pozytywna?

Jak odpowiednio przygotować się do wyprawy? O jakich sprawach koniecznie nie powinniśmy zapomnieć, żeby wyprawa była jak najbardziej pozytywna?

Co wielu z nas preferuje najmocniej? Tak naprawdę te dni, kiedy można podróżować. Dość często są to wakacje, lecz również inne przerwy w trakcie roku. Żeby jednak przygotować się do każdej wyprawy niezbędne jest odpowiednie przygotowanie i tu warto się zastanowić co nam jest konieczne. Oczywiście zależy to od celu wyprawy. Bo przecież inaczej się przygotujemy, gdy na weekend wyjeżdżamy na wieś, a inaczej, gdy podróżujemy do innego kraju.

Continue reading

12 lipca 2018
by admin
Comments Off on Powoli podróżowanie zaczyna być dla nas normą

Powoli podróżowanie zaczyna być dla nas normą

Coraz chętniej korzystamy z różnych form komunikacji i zmieniamy miejsce pobytu nie tylko w Polsce i to własnym autem. Ponadto z każdym rokiem stajemy się prawdziwymi fachowcami, jeżeli chodzi o wyszukiwanie promocyjnych połączeń lotniczych. Nawet niektóre osoby potrafią tanio latać po Polsce. I co najdziwniejsze, opłaca się im to o wiele bardziej, niż na przykład jazda autem albo innym środkiem transportu. Jeśli jesteśmy zachłanni na podróżowanie po całym świecie, to zwykle startujemy z głównego portu lotniczego mieszczącego się w Warszawie.

Continue reading