panelarrow

Gamayacht

rejsy jachtem

5 czerwca 2020
by admin
Możliwość komentowania Apartamenty w Szczecinie – prosty sposób na ekskluzywne wakacje została wyłączona

Apartamenty w Szczecinie – prosty sposób na ekskluzywne wakacje

Zainteresowanie polskimi miejscowościami każdego roku zwiększa się i coraz więcej ludzi szuka ofert urlopowych właśnie w Polsce. Jest to niezmiernie pozytywny efekt, który oddziałuje bezpośrednio na rozwój tych miejscowości i powstawanie coraz to nowszych atrakcji turystycznych.

Continue reading

22 maja 2020
by admin
Możliwość komentowania Czy można zarobić na blogach podróżniczych? Czy jest to realne? Co najlepiej o tym wiedzieć? została wyłączona

Czy można zarobić na blogach podróżniczych? Czy jest to realne? Co najlepiej o tym wiedzieć?

Podróżowanie już powoli jest sposobem na życie dla wielu osób. To co jeszcze niedawno wydawało się dziwne, a nawet niemożliwe do zrealizowania, dzisiaj z pełną mocą wprowadzają w życie niektóre osoby. Wybierają się wszędzie, w takie miejsca gdzie trudno sobie wyobrazić, że możemy się dostać. W przeszłości nie było to takie oczywiste, tak więc śledziliśmy różnorodnych podróżników, którzy mieli swoje programy w tv. Dzisiaj liczne podróżnicze blogi potwierdzają, że każdy może spróbować swoich sił.

Continue reading

13 maja 2020
by admin
Możliwość komentowania W jaki sposób przygotować się na letni wypad w góry została wyłączona

W jaki sposób przygotować się na letni wypad w góry

Zamierzasz spędzić wakacje w górach? To bardzo dobry projekt, jednakże do takiej eskapady należy się sumiennie przygotować. Nadzwyczaj istotna jest twoja forma, a również ekwipunek, który zamierzasz ze sobą wziąć. Od zawartości plecaka zależy nie jedynie twój komfort, lecz też bezpieczeństwo w trakcie górskiej wycieczki. Jakie oprzyrządowanie wziąć ze sobą w góry, dowiesz się z poniższego artykułu. Continue reading

6 maja 2020
by admin
Możliwość komentowania Kapitalne miejsce na narty została wyłączona

Kapitalne miejsce na narty

Polanica oraz Kudowa Zdrój z powodzeniem rywalizuje z tradycyjnymi miejscowościami wypoczynku zimowego. Obecnie dzięki kooperacji z Republiką Czech możemy nabywając jeden karnet korzystać ze szlaków narciarskich po obydwóch stronach granicy.

Continue reading