panelarrow

Gamayacht

rejsy jachtem

3 marca 2021
by admin
Możliwość komentowania Urlop wypoczynkowy w Szklarskiej Porębie – najem gustownego hotelu została wyłączona

Urlop wypoczynkowy w Szklarskiej Porębie – najem gustownego hotelu

Wybierając się na długo oczekiwany urlop wypoczynkowy do Szklarskiej Poręby pewno już nie możesz się doczekać ujrzenia ładnych widoków i krajobrazów, zwiedzenia doskonałych zabytków, skosztowania tamtejszych przysmaków bądź też wypoczynku w ładnej okolicy. Jednakże nim znajdziesz się w tym uroczym miejscu musisz jeszcze zadbać o parę bardzo istotnych formalności. Bezspornie jedną z nich jest odszukanie noclegu.

Continue reading

3 marca 2021
by admin
Możliwość komentowania Gąski – Odprężające wakacje nad morzem została wyłączona

Gąski – Odprężające wakacje nad morzem

Gąski to wieś wczasowa znajdująca się na wybrzeżu zachodnim, w okolicach Mielna. Należy do najbardziej zacisznych polskich kurortów nadmorskich, dlatego też wybierając to miejsce na wczasy nad Bałtykiem można liczyć na wypoczynek w nastrojowej i spokojnej atmosferze.
Niedaleka odległość Mielna i Sarbinowa, to następny plus dla wczasowiczów, którzy od czasu do czasu chcieliby zaznać rozrywki w miejscach z większą liczbą barów i dyskotek.

Continue reading

26 lutego 2021
by admin
Możliwość komentowania Jak planować wyprawę kamperem ? została wyłączona

Jak planować wyprawę kamperem ?

Zima to czas idealny do przeprowadzania wszelkich remontów i wprowadzania usprawnień w kamperach i przyczepach. W ciągu kilku miesięcy bez kłopotów uporamy się z wszystkimi problemami technicznymi. Jednak sezon zimowy to także doskonała pora, ażeby zacząć zamierzać i aranżować wakacyjne podróże. Wielu kierowców zastanawia się, w jaki sposób to zrobić.Oczywiście w pierwszej kolejności powinniśmy wyznaczyć cel tegorocznej wyprawy. Paradoksalnie bywa to trudniejsze niż reszta przygotowań.

Continue reading

25 lutego 2021
by admin
Możliwość komentowania Buty trekkingowe i śpiwory puchowe to elementarny ekwipunek każdego włóczykija została wyłączona

Buty trekkingowe i śpiwory puchowe to elementarny ekwipunek każdego włóczykija

Coraz więcej ludzi zaczyna cenić spędzanie wolnego czasu z rodziną na łonie natury. Po całym tygodniu roboty w głośnym i zanieczyszczonym mieście, ludzie chcą się zrelaksować z dala od tego wszystkie. Z pewnością mieszkanie w kolosalnej metropolii ma swoje plusy i minusy, jednak przeżycie weekendu na wsi jest pożądane.

Continue reading