panelarrow

Gamayacht

rejsy jachtem

23 stycznia 2020
by admin
Comments Off on Wilno – fenomenalne miasto turystyczne, zatem co dobrze zobaczyć w stolicy Litwy, kiedy i my planujemy się tam udać

Wilno – fenomenalne miasto turystyczne, zatem co dobrze zobaczyć w stolicy Litwy, kiedy i my planujemy się tam udać

Kiedy dają się nam we znaki długie, zimowe miesiące, warto zaplanować sobie fantastyczną podróż wiosenną. Nie musimy od razu lecieć na Malediwy, wystarczy chwila odprężenia w stolicy Litwy. Wilno nęci turystów z całego świata, z jakiego powodu zatem i ty nie miałbyś go odwiedzić?
Dobrym pomysłem jest zaczęcie zwiedzania od Starówki Wileńskiej, która charakteryzuje się mnogością stylów architektonicznych, co oznacza żywą historiię Wilna.

Continue reading

23 stycznia 2020
by admin
Comments Off on Plany na urlop – już teraz udaj się samolotem z Warszawy do Amsterdamu!

Plany na urlop – już teraz udaj się samolotem z Warszawy do Amsterdamu!

Aktualnie podróżowanie jest dużo łatwiejsze, niż kilkadziesiąt lat temu. Jest to spowodowane w szczególności tym, iż rozwinięta jest komunikacja w praktycznie każdym, europejskim państwie. Ewidentnym jest, że podróż do biednych krajów w Afryce nie będzie już taką błahostką jak jazda po Europie, dlatego każda osoba rozpoczynająca swoją przygodę z podróżami powinna zacząć od wypraw po Starym Kontynencie. Jeśli nie masz pojęcia to czego warto byłoby zacząć to bezwzględnie powinieneś przeczytać ten artykuł. Dowiesz się z niego między innymi to jak odprawić się w porcie lotniczym , a także na której trasie można odnaleźć najtańsze bilety lotnicze.

Continue reading

23 stycznia 2020
by admin
Comments Off on Jantar noclegi proponuje w opłacalnej cenie

Jantar noclegi proponuje w opłacalnej cenie

Czy sprawdzaliśmy już propozycję noclegową?
Ponieważ lato zbliża się wielkimi krokami, to znacznie więcej obywateli zaczyna sprawdzać portale noclegowe, w poszukiwaniu właściwego miejsca dla siebie. Spoglądają na miejsce, na odległość od ciekawych punktów, które warto odwiedzić, lecz również na jakość przedstawionego noclegu oraz jego kwotę.

Continue reading

23 stycznia 2020
by admin
Comments Off on Na urlop najkorzystniej – samolotem!

Na urlop najkorzystniej – samolotem!

Na wakacje najlepiej wybrać się samolotem. Jest to zdecydowanie najszybszy, najwygodniejszy, najbezpieczniejszy i najtańszy sposób przemieszczania się. Oczywiście, są ludzie nie uznający latania, tacy których nigdy nie przekona się żadnym sposobem do tej formy podróżowania.

Continue reading