panelarrow

Gamayacht

rejsy jachtem

14 marca 2020
by admin
Comments Off on Czy można zarobić na blogach podróżniczych? Czy jest to realne? Co najlepiej o tym wiedzieć?

Czy można zarobić na blogach podróżniczych? Czy jest to realne? Co najlepiej o tym wiedzieć?

Podróżowanie staje się sposobem na życie dla wielu osób. To co jeszcze nie tak dawno wydawało się dziwne, a nawet niemożliwe do zrealizowania, obecnie z pełną mocą wdrażają w życie niektóre osoby. Podróżują wszędzie, tam gdzie trudno sobie wyobrazić, iż możemy się dostać. Dawniej nie było to takie oczywiste, więc śledziliśmy różnorakich podróżników, którzy mieli swoje programy w telewizji. Aktualnie liczne blogi podróżnicze potwierdzają, iż każdy jest w stanie spróbować swoich sił.

Continue reading

6 marca 2020
by admin
Comments Off on Plany na urlop – już teraz udaj się samolotem z Warszawy do Amsterdamu!

Plany na urlop – już teraz udaj się samolotem z Warszawy do Amsterdamu!

W chwili obecnej podróżowanie jest zdecydowanie łatwiejsze, niż kilkadziesiąt lat temu. Jest to podyktowane głównie tym, że rozwinięta jest komunikacja w prawie każdym, europejskim państwie. Wiadomym jest, iż podróż do ubogich państw w Afryce nie będzie już taką błahostką jak jazda po Europie, z tej przyczyny każda osoba rozpoczynająca własną przygodę z podróżami winna zacząć od wypraw po Starym Kontynencie. Jeżeli nie wiesz to czego należy byłoby zacząć to bezwzględnie powinieneś przeczytać ten materiał. Zorientujesz się z niego w szczególności to jak odprawić się w porcie lotniczym oraz na której trasie uda nam się wyszukać najtańsze bilety lotnicze.

Continue reading

22 lutego 2020
by admin
Comments Off on Na urlop najkorzystniej – samolotem!

Na urlop najkorzystniej – samolotem!

Na urlop najlepiej wybrać się samolotem. Jest to zdecydowanie najszybszy, najwygodniejszy, niezwykle bezpieczny i najtańszy środek transportu. Oczywiście, są ludzie nie uznający latania, tacy których nigdy nie da się przekonać w żaden sposób do tej formy podróżowania.

Continue reading