panelarrow

Gamayacht

rejsy jachtem

12 września 2021
by admin
Możliwość komentowania Gąski – Odprężające wakacje nad morzem została wyłączona

Gąski – Odprężające wakacje nad morzem

Gąski to wieś wypoczynkowa leżąca na wybrzeżu zachodnim, w okolicach Mielna. Należy do najbardziej zacisznych polskich kurortów nadmorskich, w związku z tym decydując się na to miejsce na wypoczynek nad Bałtykiem można liczyć na wypoczynek w kameralnej i spokojnej atmosferze.
Niedaleka odległość Mielna i Sarbinowa, to następny atut dla urlopowiczów, którzy od czasu do czasu chcieliby zaznać rozrywki w miejscach ze znaczniejszą liczbą barów i dyskotek.

Continue reading

24 sierpnia 2021
by admin
Możliwość komentowania Buty trekkingowe i śpiwory puchowe to elementarny ekwipunek każdego włóczykija została wyłączona

Buty trekkingowe i śpiwory puchowe to elementarny ekwipunek każdego włóczykija

Coraz więcej osób zaczyna cenić spędzanie wolnego dnia z familią na łonie natury. Po całym tygodniu roboty w hałaśliwym i zanieczyszczonym mieście, mieszkańcy chcą się odprężyć z dala od tego wszystkie. Na pewno życie w olbrzymiej metropolii ma swoje plusy i minusy, jednakże przeżycie weekendu na wsi jest przydatne.

Continue reading

20 sierpnia 2021
by admin
Możliwość komentowania Pragniesz spędzić cudowne oraz niezapomniane wakacje? Wyjedź na piękne i malownicze Kaszuby została wyłączona

Pragniesz spędzić cudowne oraz niezapomniane wakacje? Wyjedź na piękne i malownicze Kaszuby

W naszym kraju nie brakuje ładnych rejonów, oferujących wypoczywającym spokój, ciszę, piękne widoki, jak też mnogie ciekawostki turystyczne. Jednym z takich regionów są Kaszuby, położone w północnej Polsce i sięgające swoimi ziemiami aż do Morza Bałtyckiego. Kaszuby są regionem dość charakterystycznym, a zarazem bardzo urozmaiconym. Przez to każdy urlopowicz znajdzie tu atrakcje dla siebie.

Continue reading

16 sierpnia 2021
by admin
Możliwość komentowania W jakie miejsce powinno się polecieć na egzotyczne wakacje? została wyłączona

W jakie miejsce powinno się polecieć na egzotyczne wakacje?

Sporymi krokami przybliża się do nas ciepła pora roku, którą jest lato. W tym okresie z reguły wybieramy się w dalekie podróże, gdzie zdołamy spędzić wypracowany urlop. Trzeba zauważyć fakt, że najczęściej decydujemy się na wyjazd krajowy, niemniej natomiast nie jest to wyłączna propozycja, która jest osiągalna na wydobycie naszej ręki. Okazuje się bowiem, że coraz w wyższym stopniu atrakcyjne stają się w podobny sposób wyjazdy do egzotycznych regionów.

Continue reading