panelarrow

Gamayacht

rejsy jachtem

7 grudnia 2019
by admin
Comments Off on Gąski – Odprężające wakacje nad morzem

Gąski – Odprężające wakacje nad morzem

Gąski to wieś wakacyjna leżąca na wybrzeżu zachodnim, w rejonie Mielna. Jest zaliczana do najbardziej zacisznych polskich kurortów nadmorskich, zatem decydując się na to miejsce na urlop nad morzem można liczyć na relaks w kameralnej i spokojnej atmosferze.
Bliska odległość Mielna i Sarbinowa, to dodatkowy atut dla turystów, którzy od czasu do czasu chcieliby zaznać rozrywki w miejscach ze znaczniejszą liczbą lokali i dyskotek.

Continue reading

6 grudnia 2019
by admin
Comments Off on Udajesz się na Pojezierze Mazurskie? Najwłasciwsze będzie Giżycko.

Udajesz się na Pojezierze Mazurskie? Najwłasciwsze będzie Giżycko.

W czasach, gdy w kraju dostępne są oferty niedrogich linii lotniczych, coraz więcej ludzi wybiera się na wakacje w dalekie podróże. Zwiedzanie Stanów Zjednoczonych, plaże w Meksyku, czy nastrojowy weekend w Paryżu. Te wszystkie alternatywy cieszą się naprawdę sporą popularnością. Jednak mimo tego, nadal bardzo wielu turystów woli polskie scenerie – nad Bałtykiem każdego roku możemy spotkać tłumy turystów. Jednak nie tylko Bałtyk jest dobrą alternatywą – bardzo dużo podróżnych, nie tylko Polaków, preferuje na wakacje Pojezierze Mazurskie.

Continue reading

6 grudnia 2019
by admin
Comments Off on Zakopane – turystyczna przygoda. Zobacz rady naszych ekspertów

Zakopane – turystyczna przygoda. Zobacz rady naszych ekspertów

Zakopane, nazywane zimową stolicą Polski, jest cudowne o każdej porze roku, nie tylko, gdy przysłowiowe mrozy zakują wierchy gór. Sanatoria i hotele wypoczynkowe zapraszają wędrowników z kraju i całego świata przez cały rok. Różnorodna baza hotelowa sprzyja turystyce i wypoczynkowi. Jeżeli jednak chodzi o noclegi to Zakopane oferuje bardzo zróżnicowane ceny, zatem przed wyjazdem należałoby przejrzeć oferty kilku pensjonatów.

Continue reading

4 grudnia 2019
by admin
Comments Off on Wczasy w Bułgarii można zorganizować w bardzo przystępnych cenach

Wczasy w Bułgarii można zorganizować w bardzo przystępnych cenach

Bułgaria to dla Polaków bardzo dobre miejsce na urlop, dlatego że wbrew różnym opiniom nie jest to kraj bardzo oddalony od naszego kraju, a ceny są faktycznie kuszące. Jednak ważną rolę w czasie podjęcia decyzji o urlopie w tym kraju odgrywa dobre przygotowanie się do tego typu wyjazdu. Przede wszystkim jest możliwość już wcześniej zagospodarować sobie środek transportu, jak też hotel gdzie będzie się nocować, dlatego że przed latem ceny są zdecydowanie niższe i to zezwala za naprawdę niską sumę zarezerwować takie kwatery.

Continue reading