panelarrow

Gamayacht

rejsy jachtem

3 marca 2021
by admin
Możliwość komentowania Gąski – Odprężające wakacje nad morzem została wyłączona

Gąski – Odprężające wakacje nad morzem

Gąski to wieś wczasowa znajdująca się na wybrzeżu zachodnim, w okolicach Mielna. Należy do najbardziej zacisznych polskich kurortów nadmorskich, dlatego też wybierając to miejsce na wczasy nad Bałtykiem można liczyć na wypoczynek w nastrojowej i spokojnej atmosferze.
Niedaleka odległość Mielna i Sarbinowa, to następny plus dla wczasowiczów, którzy od czasu do czasu chcieliby zaznać rozrywki w miejscach z większą liczbą barów i dyskotek.

Continue reading

3 marca 2021
by admin
Możliwość komentowania Urlop wypoczynkowy w Szklarskiej Porębie – najem gustownego hotelu została wyłączona

Urlop wypoczynkowy w Szklarskiej Porębie – najem gustownego hotelu

Wybierając się na długo oczekiwany urlop wypoczynkowy do Szklarskiej Poręby pewno już nie możesz się doczekać ujrzenia ładnych widoków i krajobrazów, zwiedzenia doskonałych zabytków, skosztowania tamtejszych przysmaków bądź też wypoczynku w ładnej okolicy. Jednakże nim znajdziesz się w tym uroczym miejscu musisz jeszcze zadbać o parę bardzo istotnych formalności. Bezspornie jedną z nich jest odszukanie noclegu.

Continue reading

25 lutego 2021
by admin
Możliwość komentowania Buty trekkingowe i śpiwory puchowe to elementarny ekwipunek każdego włóczykija została wyłączona

Buty trekkingowe i śpiwory puchowe to elementarny ekwipunek każdego włóczykija

Coraz więcej ludzi zaczyna cenić spędzanie wolnego czasu z rodziną na łonie natury. Po całym tygodniu roboty w głośnym i zanieczyszczonym mieście, ludzie chcą się zrelaksować z dala od tego wszystkie. Z pewnością mieszkanie w kolosalnej metropolii ma swoje plusy i minusy, jednak przeżycie weekendu na wsi jest pożądane.

Continue reading

20 lutego 2021
by admin
Możliwość komentowania Powoli podróżowanie zaczyna być dla nas normą została wyłączona

Powoli podróżowanie zaczyna być dla nas normą

Coraz częściej korzystamy z różnych form transportu i przemieszczamy się nie tylko w Polsce i to własnym samochodem. Ponadto z każdym rokiem stajemy się prawdziwymi mistrzami, jeśli chodzi o wyszukiwanie promocyjnych biletów na samoloty. Nawet wybrane osoby umieją tanio przemieszczać się po Polsce. I co ciekawe, jest to opłacalne zdecydowanie bardziej, aniżeli przykładowo podróż autem bądź pociągiem. Jeżeli jesteśmy otwarci na ruch turystyczny po całym świecie, to zwykle startujemy z najpopularniejszego lotniska mieszczącego się w Warszawie.

Continue reading