panelarrow

Gamayacht

rejsy jachtem

20 października 2019
by admin
Comments Off on Godne zainteresowania propozycje dla zwolenników aktywnego spędzania czasu

Godne zainteresowania propozycje dla zwolenników aktywnego spędzania czasu

Amatorzy aktywnego odpoczynku wodnego nie powinni skarżyć się na brak interesujących propozycji, wśród których warto wyróżnić kitesurfing. Współcześnie cieszy się on dość sporym powodzeniem wśród Polaków, którzy z przyjemnością poświęcają mu każdą wolną chwilę. W obecnych czasach jest to jedna z ulubionych dyscyplin sportu wśród wielu turystów spędzających czas w nadmorskich kurortach. Continue reading

18 października 2019
by admin
Comments Off on Zbliża się wiosna, czas zadbać o swoją formę, aby nie wstydzić się ubrać krótsze spodenki

Zbliża się wiosna, czas zadbać o swoją formę, aby nie wstydzić się ubrać krótsze spodenki

Kiedy na dworze jest coraz cieplej, zaczynamy bardziej zwracać uwagę na swą figurę. Niestety w wielu przypadkach dostrzegamy, że tu i ówdzie przybyło nam tłuszczyku, spodnie ciężej się zapinają, a i waga potwierdza nasze smutne domniemania, iż znowu po zimie przybyło nam parę kg. Należy jak najszybciej wziąć się za siebie, by bez wstydu włożyć krótsze spodenki oraz cieszyć się dobrą formą. Jakie ćwiczenia będą dla nas właściwe?

Continue reading

10 października 2019
by admin
Comments Off on Powrót do przeszłości a inaczej kolejne życie zapomnianych urządzeń do sportu

Powrót do przeszłości a inaczej kolejne życie zapomnianych urządzeń do sportu

Czy ktoś z nas nie marzył lata temu by posiadać już własny pojazd? Marzenia, postery na ścianie i zazdrosne spojrzenia w kierunku dojrzałych kolegów, którzy zdali już egzamin na prawo drogowe.

Continue reading

9 października 2019
by admin
Comments Off on Najlepszy sprzęt sportowy

Najlepszy sprzęt sportowy

Wybór dobrego obuwia sportowego dla osób każdej płci i w każdym wieku nie bywa zazwyczaj rzeczą prostą. Aby trafnie dokonać wyboru, najlepiej zapoznać się bliżej z markami produkującymi tylko buty najwyższej jakości. Warto przy tym kierować się opiniami wytrawnych i sprawdzonych fachowców. O polecane buty wakeboard warto popytać także sprzedawców. Ich opinię na temat świetnych marek butów można znaleźć w specjalistycznej prasie dla sportowców. Buty wakeboard swoją wygodę i komfort zawdzięczają w pełni perfekcyjnej konstrukcji, o której należy dowiedzieć się więcej. Każdy odnajdzie tam coś dla siebie. Zdecydowanie każda osoba bez względu na własne priorytety znajdzie coś dla siebie, jednak dobór butów sportowych staje się zadaniem jeszcze bardziej wymagającym, kiedy zaczynamy przygodę z wakeboard.

Continue reading