panelarrow

Gamayacht

rejsy jachtem

19 stycznia 2020
by admin
Comments Off on Czym jest stożek rogówki? W jaki sposób da się leczyć tą chorobę? Na czym stożek rogówki polega?

Czym jest stożek rogówki? W jaki sposób da się leczyć tą chorobę? Na czym stożek rogówki polega?

oczy to bardzo istotna oraz wrażliwa część organizmu. Z tej przyczyny trzeba o nie bardzo dbać. Ważne jest podjęcie leczenia, gdy już przytrafi się nam coś ze wzrokiem.

Continue reading

11 stycznia 2020
by B.S.
Comments Off on Dieta oraz sport – świetne połączenie na jesień

Dieta oraz sport – świetne połączenie na jesień

Smukłe ciało okraszone złocistą opalenizną nie musi odchodzić w zapomnienie wraz ze spadającymi liśćmi. Podpowiadamy jak zadbać o utrzymanie wakacyjnej figury i kondycji bez względu na niekorzystne warunki pogodowe. Powrót do pracy po wakacyjnym rozleniwieniu nie sprzyja aktywności fizycznej. Dlatego wiele osób rezygnuje w tym okresie z regularnych ćwiczeń na rzecz diety. Warto jednak pamiętać, że drastyczna redukcja kalorii spowoduje szybki spadek wagi, ale równocześnie zmniejszy nasze siły witalne!

Continue reading

8 stycznia 2020
by admin
Comments Off on Akcesoria niezbędne podczas uprawiania sportów wodnych i zimowych

Akcesoria niezbędne podczas uprawiania sportów wodnych i zimowych

Tak jak narty wodne, podobnie i wakeboard opiera się na płynięciu po powierzchni wody na desce wakeboardingowej. W takiej sytuacji tymczasem deska jest jedna, całkowicie jak przy snowboardingu. Zależnie od umiejętności pływaka (wakeboarder’a) sport ten może być wielce widowiskowy. Do ciągnięcia wakeboardera zastosować można łódź motorową lub wyciąg. W naszym kraju istnieje już parę doskonale działających ośrodków wodnych posiadających na wyposażeniu wyciąg do wakeboardingu. Continue reading