panelarrow

Gamayacht

rejsy jachtem

27 marca 2020
by admin
Comments Off on Nowatorskie koszulki Nike wspaniałej jakości dla kobiet oraz mężczyzn

Nowatorskie koszulki Nike wspaniałej jakości dla kobiet oraz mężczyzn

Nike jest aktualnie nadzwyczaj znaną, promowaną a także niesłychanie atrakcyjną marką, która oferuje odzież i przyrządy sportowe dla kobiet oraz mężczyzn. Jest to zasadniczo marka odzieżowa, w związku z tym w jej ofercie znajdziesz dresy, bluzy, buty sportowe czy też koszulki Nike.

Continue reading

27 marca 2020
by admin
Comments Off on Zbliża się wiosna, czas zadbać o swoją formę, aby nie wstydzić się ubrać krótsze spodenki

Zbliża się wiosna, czas zadbać o swoją formę, aby nie wstydzić się ubrać krótsze spodenki

Kiedy na dworze jest coraz przyjemniej, zaczynamy mocniej zwracać uwagę na swą sylwetkę. Niestety w wielu przypadkach dostrzegamy, iż tu i ówdzie zrobiło się więcej tłuszczyku, spodnie trudniej się zapinają, a też waga potwierdza nasze smutne przypuszczenia, iż ponownie po zimie przybyło nam parę kg. Trzeba jak najszybciej wziąć się za siebie, by bez wstydu założyć krótsze spodenki i cieszyć się znakomitą kondycją. Jakie ćwiczenia będą dla nas właściwe?

Continue reading

27 marca 2020
by admin
Comments Off on Trening z korzyścią dla ciała oraz świetnego samopoczucia

Trening z korzyścią dla ciała oraz świetnego samopoczucia

Lista korzyści wynikających z systematycznego i należytego wykonywania ćwiczeń cielesnych jest nadzwyczaj długa. Wariantów treningów jest bardzo wiele, w poniższym materiale chciałabym przedstawić spis zysków jakie uzyskać możemy stawiając na trening siłowy.

Continue reading

20 marca 2020
by admin
Comments Off on Akcesoria niezbędne podczas uprawiania sportów wodnych i zimowych

Akcesoria niezbędne podczas uprawiania sportów wodnych i zimowych

Tak jak narty wodne, podobnie i wakeboard polega na płynięciu po powierzchni wody na desce wakeboardingowej. W tym przypadku jednak deska jest jedna, całkowicie jak przy snowboardingu. Zależnie od umiejętności pływaka (wakeboarder’a) sport ten może być bardzo efektowny. Do holowania wakeboardera zastosować można łódź motorową lub wyciąg. W Polsce istnieje już kilka doskonale prosperujących ośrodków wodnych mających na wyposażeniu wyciąg do wakeboardingu. Continue reading