panelarrow

Gamayacht

rejsy jachtem

13 czerwca 2022
by admin
Możliwość komentowania Aktywny wypoczynek na rowerze w okresie letnim została wyłączona

Aktywny wypoczynek na rowerze w okresie letnim

Okres letni wielu ludziom kojarzy się z błogim spędzaniem urlopu nad morzem czy zwyczajnie z dużą ilością snu i lenistwem. Dla części osób jest to faktycznie rozwiązanie najlepsze, w szczególności jeśli na co dzień wykonują ciężką pracę o charakterze fizycznym.

Continue reading

1 kwietnia 2022
by admin
Możliwość komentowania Które miasta w południowej Polsce należałoby w dniu dzisiejszym odwiedzić? została wyłączona

Które miasta w południowej Polsce należałoby w dniu dzisiejszym odwiedzić?

Nie da się ukryć faktu, że turystyka jest w szeregu przypadków wybieraną przez na postacią aktywności. Kochamy jeździć do różnych miejsc i dzięki temu rozwijać swoją wiedzę. Niewątpliwie poza atutem edukacyjnym po prostu lubimy dodatkowo odprężać się w interesujących miejscach w otoczeniu pięknego krajobrazu.

Continue reading

5 października 2021
by admin
Możliwość komentowania Niewielki kraj z ogromną ilością atrakcji czyli co ciekawego można zobaczyć na wycieczce w Izraelu została wyłączona

Niewielki kraj z ogromną ilością atrakcji czyli co ciekawego można zobaczyć na wycieczce w Izraelu

Kraje z północnej Afryki są coraz chętniej wybieranym miejscem na turystyczne wycieczki. Egipt, Maroko czy Tunezja to miejsca znane każdemu na turystycznej mapie świata. Ale coraz większym zainteresowaniem w ostatnim czasie się cieszy nieduży Izrael, i to zarówno wśród ludzi, którzy chcą zobaczyć najważniejsze religijne miejsca, jak również dla miłośników przepięknego podwodnego świata.

Continue reading

5 października 2021
by admin
Możliwość komentowania Jak planować wyprawę kamperem ? została wyłączona

Jak planować wyprawę kamperem ?

Zima to czas idealny do przeprowadzania wszelakich napraw i wprowadzania usprawnień w kamperach i przyczepach. W ciągu kilku miesięcy bez problemu uporamy się ze wszystkimi trudnościami technicznymi. Niemniej jednak okres zimowy to także doskonała pora, ażeby rozpocząć planować oraz aranżować wakacyjne wyjazdy. Wielu kierowców zastanawia się, jakim sposobem to zrobić.Naturalnie w pierwszej kolejności trzeba wyznaczyć cel tegorocznej eskapady. Paradoksalnie jest to trudniejsze niż cała reszta przygotowań.

Continue reading

7 sierpnia 2021
by admin
Możliwość komentowania Jeżeli szukasz interesującej formy spędzania wolnego czasu, kajaki mają szansę okazać się świetnym sposobem na zabicie nudy została wyłączona

Jeżeli szukasz interesującej formy spędzania wolnego czasu, kajaki mają szansę okazać się świetnym sposobem na zabicie nudy

Gdy na zewnątrz zrobi się upalnie i nadchodzą wakacje, ludzie z przyjemnością spędzają wolny czas nad wodą. Oczywiście nie oznacza to, że ograniczają się jedynie do pływania oraz zażywania kąpieli słonecznych, bo mają dużo różnych interesujących alternatyw. Można na przykład zdecydować się na kajaki, które oferują amatorom dyscyplin wodnych mnogie sposobności.

Continue reading

21 stycznia 2021
by admin
Możliwość komentowania Kapitalne miejsce na narty została wyłączona

Kapitalne miejsce na narty

Polanica oraz Kudowa Zdrój z sukcesem konkuruje z tradycyjnymi miejscami zimowego wypoczynku. Obecnie za sprawą kooperacji z Republiką Czeską możemy nabywając jeden bilet korzystać ze szlaków narciarskich po obydwóch stronach granicy.

Continue reading

9 października 2020
by admin
Możliwość komentowania Zakopane – turystyczna przygoda. Zobacz rady naszych ekspertów została wyłączona

Zakopane – turystyczna przygoda. Zobacz rady naszych ekspertów

Zakopane, nazywane zimową stolicą Polski, jest fascynujące o każdej porze roku, nie tylko, gdy przysłowiowe mrozy zakują szczyty gór. Sanatoria i domy wypoczynkowe wystosowują zaproszenie do zwiedzających z kraju i całego świata przez cały rok. Duża baza hotelowa sprzyja turystyce i odpoczynkowi. Jeżeli jednak chodzi o noclegi to Zakopane oferuje bardzo zróżnicowane ceny, zatem przed wyjazdem należałoby przejrzeć oferty kilku pensjonatów.

Continue reading

11 lipca 2018
by admin
Możliwość komentowania Na wakacje możesz pojechać z Niemiec, to korzystna alternatywa, kiedy pragniesz zaoszczędzić na przelocie została wyłączona

Na wakacje możesz pojechać z Niemiec, to korzystna alternatywa, kiedy pragniesz zaoszczędzić na przelocie

Wakacje są czasem, kiedy w końcu mamy okazję odpocząć od obowiązków i stresów zawodowych, zatem to oczywiste, że pragniemy, by okazały się wyjątkowe oraz niezapomniane. Nieraz odkładamy pieniądze cały rok, by wyjechać w jakieś piękne i oryginalne miejsce i skosztować wszystkich dostępnych na miejscu rozrywek. Pamiętajmy, że wakacje miewa się tylko raz w roku, więc należy dołożyć starań, by były wyjątkowe.

Continue reading