panelarrow

Gamayacht

rejsy jachtem

9 października 2020
by admin
Możliwość komentowania Zakopane – turystyczna przygoda. Zobacz rady naszych ekspertów została wyłączona

Zakopane – turystyczna przygoda. Zobacz rady naszych ekspertów

Zakopane, nazywane zimową stolicą Polski, jest fascynujące o każdej porze roku, nie tylko, gdy przysłowiowe mrozy zakują szczyty gór. Sanatoria i domy wypoczynkowe wystosowują zaproszenie do zwiedzających z kraju i całego świata przez cały rok. Duża baza hotelowa sprzyja turystyce i odpoczynkowi. Jeżeli jednak chodzi o noclegi to Zakopane oferuje bardzo zróżnicowane ceny, zatem przed wyjazdem należałoby przejrzeć oferty kilku pensjonatów.

Continue reading

25 września 2020
by admin
Możliwość komentowania Kapitalne miejsce na narty została wyłączona

Kapitalne miejsce na narty

Polanica oraz Kudowa Zdrój z sukcesem rywalizuje z tradycyjnymi miejscowościami zimowego wypoczynku. Dziś za sprawą kooperacji z Republiką Czech możemy kupując jeden bilet korzystać ze szlaków narciarskich po dwóch stronach granicy.

Continue reading

23 września 2020
by admin
Możliwość komentowania Aktywny wypoczynek na rowerze w okresie letnim została wyłączona

Aktywny wypoczynek na rowerze w okresie letnim

Okres letni wielu ludziom kojarzy się z błogim spędzaniem czasu wolnego na plaży czy po prostu z dużą ilością snu i lenistwem. Dla niektórych osób jest to istotnie wyjście najlepsze, w szczególności jeśli na co dzień mają męczącą pracę o charakterze fizycznym.

Continue reading

5 września 2020
by admin
Możliwość komentowania Które miasta w południowej Polsce należałoby w dniu dzisiejszym odwiedzić? została wyłączona

Które miasta w południowej Polsce należałoby w dniu dzisiejszym odwiedzić?

Nie da się zanegować faktu, że turystyka jest często wybieraną przez na postacią aktywności. Kochamy podróżować do rozmaitych miejsc i dzięki temu poszerzać swoją wiedzę. Naturalnie poza walorem edukacyjnym zwyczajnie lubimy także relaksować się w interesujących miejscach w otoczeniu malowniczego krajobrazu.

Continue reading