panelarrow

Gamayacht

rejsy jachtem

9 października 2020
by admin
Możliwość komentowania Zakopane – turystyczna przygoda. Zobacz rady naszych ekspertów została wyłączona

Zakopane – turystyczna przygoda. Zobacz rady naszych ekspertów

Zakopane, nazywane zimową stolicą Polski, jest fascynujące o każdej porze roku, nie tylko, gdy przysłowiowe mrozy zakują szczyty gór. Sanatoria i domy wypoczynkowe wystosowują zaproszenie do zwiedzających z kraju i całego świata przez cały rok. Duża baza hotelowa sprzyja turystyce i odpoczynkowi. Jeżeli jednak chodzi o noclegi to Zakopane oferuje bardzo zróżnicowane ceny, zatem przed wyjazdem należałoby przejrzeć oferty kilku pensjonatów.

Continue reading

19 lutego 2020
by admin
Możliwość komentowania Gąski – Odprężające wakacje nad morzem została wyłączona

Gąski – Odprężające wakacje nad morzem

Gąski to wieś letniskowa położona na wybrzeżu zachodnim, w okolicach Mielna. Należy do najbardziej spokojnych polskich kurortów nadmorskich, w związku z tym wybierając to miejsce na odpoczynek nad morzem można liczyć na relaks w nastrojowej i spokojnej atmosferze.
Bliska odległość Mielna i Sarbinowa, to kolejny atut dla turystów, którzy okazjonalnie chcieliby zaznać rozrywki w miejscach ze znaczniejszą ilością lokali i dyskotek.

Continue reading

29 grudnia 2019
by admin
Możliwość komentowania Wymarzony wypoczynek została wyłączona

Wymarzony wypoczynek

Długie piaszczyste wybrzeża, stara cywilizacja, czarujące wioski, urzekająca pustynia, uzdrowiska wschodniego wybrzeża oraz w niczym im nie ustępująca wyspa w sercu Morza Śródziemnego – Djerba, oferująca różnorodność sportów wodnych – oto Tunezja od swej najlepszej strony.

Continue reading