panelarrow

Gamayacht

rejsy jachtem

9 października 2020
by admin
Możliwość komentowania Zakopane – turystyczna przygoda. Zobacz rady naszych ekspertów została wyłączona

Zakopane – turystyczna przygoda. Zobacz rady naszych ekspertów

Zakopane, nazywane zimową stolicą Polski, jest fascynujące o każdej porze roku, nie tylko, gdy przysłowiowe mrozy zakują szczyty gór. Sanatoria i domy wypoczynkowe wystosowują zaproszenie do zwiedzających z kraju i całego świata przez cały rok. Duża baza hotelowa sprzyja turystyce i odpoczynkowi. Jeżeli jednak chodzi o noclegi to Zakopane oferuje bardzo zróżnicowane ceny, zatem przed wyjazdem należałoby przejrzeć oferty kilku pensjonatów.

Continue reading

20 września 2020
by admin
Możliwość komentowania W jakim miejscu tego roku będziemy spędzać swoje urlopy? została wyłączona

W jakim miejscu tego roku będziemy spędzać swoje urlopy?

Pomimo tego do letniego wypoczynku mamy jeszcze naprawdę sporo czasu, ale warto już teraz zacząć planować swój urlop. Należy bowiem pamiętać, że w modnych miejscach turystycznych zarezerwowanie miejsca na spanie na szybko można być nieprawdopodobnie trudne. Wśród najchętniej wybieranych przez Polaków destynacji odnajdziemy góry. Urlop w górach cieszą się niezwykle wielką popularnością.

Continue reading

18 lipca 2020
by admin
Możliwość komentowania Jedziesz na urlop? Odwiedź Zakopane została wyłączona

Jedziesz na urlop? Odwiedź Zakopane

Kiedy szukasz pomysłu na fajne wakacje, możesz wybrać na przykład Zakopane. Ta stolica polskich Tatr od wielu lat przyciąga wielu turystów. Zakopane ma wiele ogromnych zalet – przede wszystkim bez wątpliwości będzie się tam świetnie bawić prawie każdy, zarówno dorośli jak i mali.

Continue reading

30 października 2019
by admin
Możliwość komentowania W jakie interesujące miejsce wskazane jest wybrać się na tegoroczne wakacje? została wyłączona

W jakie interesujące miejsce wskazane jest wybrać się na tegoroczne wakacje?

Wakacje 2015 przybliżają się coraz szybciej, wiosna już się rozpoczęła, ani się obejrzymy, a niebawem zacznie robić się coraz cieplej oraz rozpocznie się śliczne, żarliwe lato. Czy wiesz już gdzie wybierzesz się na tegoroczne wakacje? Bez wątpliwości zniewalających, wspaniałych miejsc, jakie pożądane byłoby odwiedzić w upalne lato jest faktycznie dużo, zarówno w Polsce jak także za granicą.

Continue reading