panelarrow

Gamayacht

rejsy jachtem

9 października 2020
by admin
Możliwość komentowania Zakopane – turystyczna przygoda. Zobacz rady naszych ekspertów została wyłączona

Zakopane – turystyczna przygoda. Zobacz rady naszych ekspertów

Zakopane, nazywane zimową stolicą Polski, jest fascynujące o każdej porze roku, nie tylko, gdy przysłowiowe mrozy zakują szczyty gór. Sanatoria i domy wypoczynkowe wystosowują zaproszenie do zwiedzających z kraju i całego świata przez cały rok. Duża baza hotelowa sprzyja turystyce i odpoczynkowi. Jeżeli jednak chodzi o noclegi to Zakopane oferuje bardzo zróżnicowane ceny, zatem przed wyjazdem należałoby przejrzeć oferty kilku pensjonatów.

Continue reading

1 września 2020
by admin
Możliwość komentowania Niedrogi zimowy wyjazd na narty – jak znaleźć odpowiednią ofertę, która nas zaciekawi? Kilka praktycznych porad została wyłączona

Niedrogi zimowy wyjazd na narty – jak znaleźć odpowiednią ofertę, która nas zaciekawi? Kilka praktycznych porad

Już wkrótce w nasze progi zawita zima. Dla niektórych (którzy preferują lato, wiosnę oraz słońce) to niezbyt dobra informacja. Jest jednakże spora grupa osób, która bardzo cieszy się na wieść o śniegu – to narciarze, a także miłośnicy snowboardu. To oni są szczególnie zadowoleni, gdyż będą mieli sposobność jeżdżenia na nartach przez tak naprawdę kilka miesięcy. Sezon może rozpocząć się chociażby pod koniec listopada, a czasami trwa jeszcze w marcu. Także drodzy narciarze – gdzie wybrać się na narty aby nie zbankrutować. Tanie wyjazdy na narty – jak to zrobić?

Continue reading